Miedź w prestiżowych realizacjach     [ 27.11.2013 ]

Miedź coraz częściej stosuje się w prestiżowych projektach, a jej właściwości dają projektantom szerokie pole manewru – to wnioski jakie płyną z seminarium poświęconego wykorzystaniu miedzi w architekturze, które odbyło się we Wrocławiu. Spotkanie zorganizowało Polskie Centrum Promocji Miedzi.
Zmiany w dofinansowaniach solarnych korzystniejsze dla kolektorów płaskich     [ 06.11.2013 ]

1 października br. weszły w życie zmiany przepisów regulujących dopłaty do kredytów na systemy solarne. Teraz środki wyliczane są na podstawie powierzchni czynnej kolektora, a nie jak to było dotychczas powierzchni całkowitej (brutto). Dopłaty będą niższe, ale pozwoli to na zwiększenie liczby zrealizowanych w Polsce inwestycji. Zmianę w najmniejszym stopniu odczują inwestorzy decydujący się na kolektory płaskie.
Za nami piąta edycja konferencji „Straty wody w systemach wodociągowych”     [ 06.11.2013 ]

Tegoroczne spotkanie poświęcone było strategii ograniczania strat wody i jej racjonalnemu zużyciu w przedsiębiorstwach wodociągowych. Podczas dwudniowej konferencji zorganizowanej przez firmę Dendros w Ustroniu, 26-27 września 2013 r., uczestnicy mieli okazję wysłuchać 19 wystąpień specjalistów, zapoznać się z ofertą firm specjalistycznych oraz wziąć udział w dyskusjach i wymianie poglądów.
Oras przejmie firmę Hansa od IK Investment Partners     [ 27.09.2013 ]

Fundusz IK2007 Fund firmy IK Investment Partners („IK”) zgodził się sprzedać firmę Hansa Metallwerke AG („Hansa”), jednego z przodujących dostawców armatury sanitarnej Grupie Oras, liderowi branży w Europie Północnej. Transakcja ma zostać zawarta do końca września 2013 roku.
JESIENNA KONDENSACJA OSZCZĘDNOŚCI Z JUNKERSEM     [ 27.09.2013 ]

JAK CO ROKU JUNKERS PRZYGOTOWAŁ SPECJALNĄ OFERTĘ NA ROZPOCZĘCIE SEZONU GRZEWCZEGO, „KONDENSACJA OSZCZĘDNOŚCI – JESIEŃ 2013”. TERAZ PRZY ZAKUPIE KOTŁA KONDENSACYJNEGO Z OSPRZĘTEM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ OD 1100 DO 2000 ZŁOTYCH BRUTTO.
Targi KyivBuild  i Intertool 2014     [ 27.09.2013 ]

W dniach 4 - 6 MARCA 2014 odbędzie się kolejna, 18-ta edycja targów budowlanych KYIVBUILD, organizowanych w Kijowie na Ukrainie. Serdecznie zapraszamy już dziś do zgłaszania swojego uczestnictwa
Szkolenie Bezwykopowe technologie renowacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych     [ 03.04.2013 ]

ZGŁOŚ SIĘ I WYGRAJ 9-DNIOWĄ WYCIECZKĘ DO WŁOCH!
Harmonia aranżacji, czyli jak umiejętnie łączyć różne materiały w łazience     [ 05.02.2013 ]

Łazienka niezmienne kojarzy nam się ze strefą wypoczynku i zasłużonego po całym dniu relaksu. Aby stała się również ozdobą domu warto przemyśleć jej projekt w najdrobniejszych szczegółach. Stosując wybrane elementy armatury łazienkowej i urządzeń sanitarnych TECE możemy stworzyć aranżacje, które wprowadzą do wnętrza szyk i elegancję. Z pomocą przychodzi Dyrektor ds. Sprzedaży Grzegorz Koźmiński, ekspert z firmy TECE, który przedstawia praktyczne wskazówki podpowiadające, jak efektownie komponować funkcjonalne rozwiązania instalacyjne z ponadczasową formą.
Normstahl Entrematic poszerza ofertę o produkty dla przemysłu     [ 05.02.2013 ]

Firma Normstahl Entrematic od wielu lat oferuje bramy garażowe, napędy, układy sterowania, jak również akcesoria do bram. Rozwiązania te cechuje funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonała estetyka. Wprowadzanie innowacyjnych technologii i ciągły rozwój produktów powoduje, że oferta Normstahl Entrematic stale się rozszerza. W najbliższym czasie do gamy produktów sygnowanych marką Normstahl Entrematic, dołączą rozwiązania opracowane z myślą o przemyśle – bramy oraz systemy przeładunkowe.
Mały rozmiar, wielki urok – zlewozmywak Mono D-100     [ 05.02.2013 ]

CCI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor niemieckiej marki Schock, wprowadza na rynek nowy zlewozmywak Cristadur®Mono D-100. To małe, zgrabne a jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązanie kuchenne posiada krótki ociekacz i dużą komorę. Dzięki Mono D-100 z oferty CCI sp. z o. o. nawet posiadacze małej kuchni nie będą się martwić o to, że nie znajdą w niej miejsca na wymarzony zlewozmywak.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: