Wirtualne aranżacje nanowej stronie www.tece.pl     [ 05.02.2013 ]

Firma TECE uwzględniając rosnące zainteresowanie wyborem ekskluzywnych materiałów wnętrzarskich i instalacyjnych przygotowała nową stronę internetową www.tece.pl. Serwis www.tece.pl stanowi prawdziwe źródło inspiracji dla planujących odświeżenie stylizacji mieszkań niezwykle gustownymi elementami armatury łazienkowej.
Szkolenie: Przygotowanie sieci wod-kan do wdrożenia monitoringu - 1 lutego 2013 r., Wrocław     [ 25.01.2013 ]

W obecnych czasach monitoring stał się niezbędną podstawą przy odpowiedzialnym zarządzaniu przedsiębiorstwem - eksploatacji. Konieczność wdrażania w każdym przedsiębiorstwie wodociągowym monitoringu narzucają przepisy prawne, ale jeśli nawet takowe by nie obowiązywały to w szeroko pojętym interesie przedsiębiorstwa wod-kan byłoby mimo wszystko wdrażanie takiego systemu.
Młotowiertarka SDS-PLUS 800 PPE marki Kress – profesjonalne narzędzie do pracy na budowie     [ 05.12.2012 ]

Młotowiertarka SDS-PLUS 800 PPE marki Kress to narzędzie o klasycznej konstrukcji pistoletowej idealne dla instalatorów. Uniwersalizm narzędzia umożliwiający m.in. wiercenie udarowe, bezudarowe, wiercenie koronkami oraz podkuwanie powoduje, że jest to niezbędny element wyposażenia każdej profesjonalnej ekipy remontowo – budowlanej. Podstawowe zalety tego modelu to poręczna konstrukcja, bardzo szybkie wiercenie dzięki optymalnym obrotom, a także kompaktowe rozmiary umożliwiające pracę w ciasnych miejscach.
Centrala wentylacyjna do schronów i bunkrów na zagrożenia biologiczno-chemiczno - radioaktywne Atomic firmy Berluf     [ 05.12.2012 ]

Najnowszym rozwiązaniem firmy Berluf jest centrala Atomic na zagrożenia biologiczno-chemiczno-radioaktywne. System ten jest dedykowany do pomieszczeń pełniących funkcję schronu, bunkra. Urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo podczas zdarzeń, do których może dojść w czasie konfliktu zbrojnego, niebezpieczeństwa nuklearnego, jak również podczas nagłych zjawisk pogodowych. Zadaniem nowej centrali Berluf jest bowiem doprowadzenie do pomieszczeń oczyszczonego i przefiltrowanego powietrza z zewnątrz.
Danfoss - Konkurs dla instalatorów i projektantów     [ 05.12.2012 ]

Już 1 grudnia zaczynamy świąteczne odliczanie z Kalendarzem Adwentowym Danfoss. Do wygrania markowe prezenty, w tym produkty Danfoss o łącznej wartości ponad 6000 złotych.
Jakie są wady i zalety ogrzewania podłogowego?     [ 05.12.2012 ]

Ogrzewanie podłogowego to energooszczędny sposób na zapewnienie optymalnej temperatury w każdym domu. Zanim jednak zdecydujemy się na unowocześnienie dotychczasowej instalacji grzewczej warto poznać zarówno wady, jak i zalety dostępnych na polskim rynku systemów ogrzewania podłogowego. Ich krótką charakterystykę przedstawia Krzysztof Kaczmarek, ekspert z firmy TECE.
TECE spełnia nie tylko świąteczne marzenia     [ 05.12.2012 ]

Firma TECE, producent systemów instalacyjnych oraz elementów armatury łazienkowej, nie tylko w okresie świątecznym nie pozostaje obojętna na potrzeby innych. Różnorodność środowisk wspieranych przez TECE oraz szerokie spektrum wspieranych inicjatyw dowodzą, że firma jest odpowiedzialna społecznie i ma otwarte serce na potrzeby ludzi.
Ruszą dopłaty do taniego ogrzewania     [ 30.11.2012 ]

Do inwestycji w budownictwo energooszczędne zachęcają już nie tylko realne oszczędności. Od stycznia 2013 rusza też program dopłat Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pozwoli on uzyskać dopłaty rzędu 30 tysięcy złotych na domy energooszczędne i 50 tysięcy złotych na tak zwane domy pasywne. Podpowiadamy, jak wykorzystać te pieniądze, czyli na co zwrócić uwagę przy projektowaniu domu energooszczędnego.
Terminal WC TECElux - estetyczne rozwiązanie dla funkcjonalnej toalety     [ 30.11.2012 ]

Nowa propozycja firmy TECE – terminal WC TECElux, łączy cechy innowacyjnego urządzenia sanitarnego i estetycznej ozdoby w łazience. Idealnie płaska, szklana płyta urządzenia zamyka otwór rewizyjny, skutecznie ukrywając spłuczkę, przyłącza wody, prądu i - zależnie od stopnia rozbudowy - również oczyszczacz powietrza.
NOWA STRONA INTERNETOWA REHAU     [ 30.11.2012 ]

Z początkiem października wystartowała nowa odsłona polskiej strony internetowej REHAU. Zmiany dotyczą zarówno sfery wizualnej, jak i struktury oraz zawartości. Na nowo została opracowana nawigacja, dzięki czemu produkty i systemy można odnaleźć szybko i w łatwy sposób.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: