„Konsumencki Lider Jakości” dla Junkers-Bosch     [ 17.04.2018 ]

Junkers-Bosch otrzymał tytuł „Konsumencki Lider Jakości 2018”, przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich. Polscy konsumenci docenili wysoką jakość urządzeń i systemów grzewczych firmy.
„Konsumencki Lider Jakości” dla Junkers-Bosch     [ 16.04.2018 ]

Junkers-Bosch otrzymał tytuł „Konsumencki Lider Jakości 2018”, przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich. Polscy konsumenci docenili wysoką jakość urządzeń i systemów grzewczych firmy.
Dobra Energia     [ 16.04.2018 ]

„Dobra Energia” to cykl konferencji promujących czystą energię i energooszczędne budownictwo. Czyste środowisko to wyzwanie i odpowiedzialność dla biznesu, włodarzy miast i gmin. W Polsce w tej kwestii jest jeszcze wiele do zrobienia. Ciągle oddychamy powietrzem bardzo złej jakości. W Unii Europejskiej jesteśmy pod tym względem w niechlubnej czołówce. Jeśli już zdarzy się, że korzystamy z nowoczesnych źródeł do wytworzenia energii, to nieroztropnie ją trwonimy, bo większość budynków jest fatalnie zaizolowana. Pora dostrzec korzyści ekonomiczne i społeczne, jakie płyną z wykorzystania energii jutra. Firma Konferencje Agora podjęła się organizacji cyklu konferencji pod wspólną nazwą „Dobra Energia”. Miasta, w których zaplanowano spotkania, to Lublin, Poznań, Katowice, Warszawa. Głównym celem konferencji jest popularyzacja wiedzy o nowoczesnych technologiach wytwarzania, wykorzystania i oszczędzania energii. Wiedzy, która by zachęcała do najlepszego wykorzystania tych technologii pod względem ekonomicznym i społecznym.
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2017     [ 16.04.2018 ]

22 marca 2018 r. odbyła się gala wręczenia nagród w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2017. Nagrodę główną Grand Prix zdobył budynek biurowy Bałtyk w Poznaniu zaprojektowany przez holenderskie biuro MVRDV. Laureaci dyplomy i statuetki odbierali w gmachu Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Podsumowanie dorobku polskiej architektury ubiegłego roku odbyło się w jednym z piękniejszych nowych polskich budynków.
TRZECI KONWENT SNB     [ 16.04.2018 ]

Środowisko i zasoby naturalne, miejsca postojowe | ochrona odgromowa i przepięciowa | bezpieczeństwo przeszkleń i konstrukcji murowych
16. Edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja     [ 16.04.2018 ]

Najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018 odbyło się w dniach 27–28 lutego 2018 r. w Warszawie. Przez dwa dni, 27 i 28 lutego, Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyły dwudniowe seminaria. W Arenie Technologii można było zobaczyć przegląd KLIMATYZATORÓW SPLIT oraz CENTRAL WENTYLACYJNYCH z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000 m3/h. Odwiedzający targi mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt.
Wielkie spotkanie fachowców     [ 16.04.2018 ]

Biznes w makroskali – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 23–26.04.2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami biznesowymi z rynku polskiego i zagranicznego.
Grupa Bosch nagrodzona „Diamenty Top Industry 2017” Nagroda za inwestycje w Polsce     [ 01.02.2018 ]

Grupa Bosch została nagrodzona prestiżowym tytułem „Diamenty Top Industry 2017” za inwestycje w Polsce w 2017 r. W konkursie nagradzane są firmy związane z branżą przemysłową, wyróżniające się innowacyjnością i mające znaczny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, a także wyznaczające nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.
II Kongres Energetyki Obywatelskiej     [ 01.02.2018 ]

Dzięki przeprowadzanej właśnie reformie systemu handlu emisjami w Unii Europejskiej, Polska stoi przed szansą załatwienia problemu ze smogiem raz na zawsze. Czy polski rząd wykorzysta tę szansę i pomoże Polakom w modernizacji energetycznej ich domów i likwidacji ubóstwa energetycznego? W jaki sposób samorządy walczą o poprawę efektywności energetycznej i czystsze powietrze? Z jakich wzorców i doświadczeń warto czerpać? Zagadnienia te poruszono na II Kongresie Energetyki Obywatelskiej, który odbył się 1 grudnia na Politechnice Warszawskiej.
Targi RENEXPO® Poland 2017     [ 01.02.2018 ]

Duże zainteresowanie, jakim cieszyła się miniona edycja Targów RENEXPO® Poland, potwierdziło, że tego typu wydarzenia są polskiej branży OZE zdecydowanie potrzebne. VII Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej odbyły się w dniach 25–27 października 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Patronat Honorowy nad wydarzeniem organizowanym przez REECO Poland objęli: Ministerstwo Energii, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 (9) 10 11 12 13 14 15 16 17 18 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: