III Kongres Mieszkaniowy     [ 17.12.2016 ]

W dniu 6 października 2016 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym, położonym w kompleksie Hali Stulecia, odbył się kolejny Kongres Mieszkaniowy. Jest to obecnie najważniejsze wydarzenie w sektorze nieruchomości w Polsce. Tutaj też eksperci, analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów, bankierzy, finansiści i dziennikarze rozmawiali o aktualnej sytuacji rynku nowego budownictwa.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 26.07.2016 ]

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na premierową edycję Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach 7–9 września 2016 r. w Hali EXPO w Łodzi. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Grupę Instal-Konsorcjum na taką skalę.
Bydgoskie Targi WOD-KAN w nowej odsłonie     [ 26.07.2016 ]

W dniach od 10 do 12 maja odbyły się w Bydgoszczy XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016. Impreza była niezwykle ważnym wydarzeniem dla całej branży wodnej i kanalizacyjnej.
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie     [ 26.07.2016 ]

W dniach od 19 do 21 października 2016 r. odbędzie się 6. edycja RENEXPO® Poland Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawskim Centrum EXPO XXI, które są organizowane przez REECO Poland. To prestiżowe spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy cenią niezależność i wierzą w przyszłość OZE.
Najlepsza edycja INSTALACJI     [ 26.07.2016 ]

Świetna robota, niezapomniany klimat i najlepsza edycja od wielu lat – tak wystawcy komentowali targi INSTALACJE 2016. To największe wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce odbyło się w Poznaniu w dniach 25–28 kwietnia 2016 r.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 15.06.2016 ]

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na premierową edycję Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach 7–9 września 2016 r. w Hali EXPO w Łodzi. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Grupę Instal-Konsorcjum na taką skalę.
I Konwent Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki kolejny etap wymiany myśli w środowisku eksperckim     [ 15.06.2016 ]

13 stycznia 2016 r. Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki zorganizowało I Konwent poświęcony warunkom technicznym, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Konferencja została zorganizowana w hotelu Novotel w Warszawie.
Nowe oznaczenia złączek Profipress     [ 15.06.2016 ]

Systemy połączeń zaprasowywanych z miedzi stają się coraz bardziej popularne w instalacjach grzewczych i sanitarnych. Kluczowe dla rozwoju tego rozwiązania było wprowadzenie przez firmę Viega ekonomicznego systemu Profipress, opartego na bezpiecznej technologii łączenia rur przez zaprasowywanie na zimno. Dzięki nowym oznaczeniom, elementów tego systemu nie można już pomylić z innymi, co stanowi duże ułatwienie dla instalatorów i sprzedawców.
Nowa odsłona platformy Thermaflex!     [ 15.06.2016 ]

W marcu miała miejsce odsłona strony internetowej www.thermaflex. com/pl. Jest to polska wersja nowoczesnej platformy międzynarodowej stworzonej przez firmę Thermaflex, która dostarcza trwałe oraz przyjazne środowisku rozwiązania dla efektywnej dystrybucji energii cieplnej.
Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016     [ 15.06.2016 ]

14. edycja targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 odbyła się w Warszawie w dniach 1–2 marca 2016 r. Było to największe w Polsce spotkanie dedykowane branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 (9) 10 11 12 13 14 15 16 17 18 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: