Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii     [ 17.02.2017 ]

Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii, organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie, odbyły się 23 i 24 listopada 2016 r. w hali Expo-Łódź. Przyciągnęły ponad tysiąc dwieście osób zainteresowanych nowoczesnymi i proekologicznymi rozwiązaniami energetycznymi.
Targi InEnerg® Wrocław 11–12 .04.2017     [ 17.02.2017 ]

Po raz kolejny w dniach 11–12 kwietnia we Wrocławiu odbędą się Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna.
Targi RENEXPO® Poland 2016     [ 17.02.2017 ]

Olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszyła się miniona edycja Targów RENEXPO® Poland, potwierdziło, że tego typu wydarzenia są polskiej branży OZE zdecydowanie potrzebne. VI Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej odbyły się w dniach 19–21 października 2016 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Patronat Honorowy nad wydarzeniem organizowanym przez REECO Poland objęli: Ministerstwo Energii oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.
Warsztaty pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych     [ 17.02.2017 ]

Ponad 420 uczestników brało udział w Warsztatach pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych, które odbyły się w dniach 6–7 października 2016 r. w Warszawskim Domu Technika – NOT. Organizatorem wydarzenia był Zarząd Główny Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych.
Panasonic prezentuje nowe jednostki Mini VRF     [ 17.12.2016 ]

Panasonic zaprezentował kompaktowe i jednocześnie wydajne agregaty z linii Mini VRF ECOi. Urządzenia – dostępne w wariantach od 4 do 10 KM – oferują elastyczną instalację, wysokie ciśnienie statyczne i wskaźnik COP do 4,62. Znajdą zastosowanie zarówno w obiektach komercyjnych, jak i mieszkalnych.
Targi Efektywności Energetycznej i OZE     [ 17.12.2016 ]

Targi Efektywności Energetycznej i OZE, które odbędą się w terminie 23–24 listopada w Łodzi, to nie tylko oferta produktów i usług wspierających innowacyjne rozwiązania podnoszące efektywność energetyczną, ale także okazja do wymiany poglądów oraz dyskusji o przyszłości energetyki. Wydarzenie to również platforma aktywnej edukacji indywidualnych użytkowników w zakresie ekologicznego poszanowania energii i ochrony środowiska.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 17.12.2016 ]

Po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii Grupa Instal- Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową. Było to wyjątkowe spotkanie instalatorów, hurtowników i przedstawicieli producentów, łączące w sobie elementy wystawiennicze z handlowymi.
III Kongres Mieszkaniowy     [ 17.12.2016 ]

W dniu 6 października 2016 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym, położonym w kompleksie Hali Stulecia, odbył się kolejny Kongres Mieszkaniowy. Jest to obecnie najważniejsze wydarzenie w sektorze nieruchomości w Polsce. Tutaj też eksperci, analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów, bankierzy, finansiści i dziennikarze rozmawiali o aktualnej sytuacji rynku nowego budownictwa.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 26.07.2016 ]

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na premierową edycję Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach 7–9 września 2016 r. w Hali EXPO w Łodzi. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Grupę Instal-Konsorcjum na taką skalę.
Bydgoskie Targi WOD-KAN w nowej odsłonie     [ 26.07.2016 ]

W dniach od 10 do 12 maja odbyły się w Bydgoszczy XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016. Impreza była niezwykle ważnym wydarzeniem dla całej branży wodnej i kanalizacyjnej.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10 11 12 13 14 15 16 17 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: