Warsztaty PZITS 2019     [ 05.11.2019 ]

Ponad 350 uczestników wzięło udział w Warsztatach pracy projektanta i rzeczoznawczy instalacji i sieci sanitarnych, które odbyły się w dniach 3–4 października 2019 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia było Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. Uczestnikami byli specjaliści z branży sanitarnej oraz studenci, doktoranci, pracownicy naukowi uczelni. I edycja Warsztatów odbyła się w 2016 r.
Po raz drugi w swojej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową     [ 05.11.2019 ]

Było to prestiżowe miejsce spotkań instalatorów, przedstawicieli hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum i czołowych producentów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE).
17 SPIN - Nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych     [ 05.11.2019 ]

25–26 września 2019 r. w Zakopanem po raz 17. spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski, by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.
Nagroda German Innovation Award dla modułu SCHELL SSC Bluetooth®     [ 25.07.2019 ]

Ukierunkowanie na potrzeby uzytkownika i zapewnienie wartosci dodanej – moduł SCHELL SSC Bluetooth® został zaprojektowany w taki sposób, by spełniac obydwa te kryteria, dlatego Niemiecka Rada Wzornictwa przyznała mu złota nagrode German Innovation Award w kategorii „Doskonałosc w biznesie dla klienta – przestrzen publiczna”.
Finski Ekosystem Indoor Air Quality     [ 25.07.2019 ]

rozwiazania dla zdrowego i czystego powietrza wewnatrz budynków w Polsce
Finski Ekosystem Indoor Air Quality     [ 24.07.2019 ]

rozwiazania dla zdrowego i czystego powietrza wewnatrz budynków w Polsce
Targi WOD-KAN 2019     [ 24.07.2019 ]

W dniach od 2 1 do 23 maja w Bydgoszczy odbyła sie kolejna, 27. edycja Miedzynarodowych Targów Maszyn i Urzadzen dla Wodociagów i Kanalizacji WOD-KAN. W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym zaprezentowało sie ponad 300 wystawców. Impreze odwiedziło 10 tysiecy osób.
II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 24.07.2019 ]

Z ogromna przyjemnoscia zapraszamy Panstwa na II Giełde Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum, która odbedzie sie w dniach 4–6 wrzesnia 2019 r. w Hali EXPO w Łodzi. Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to ogólnopolska impreza sprzedazowa, która kierujemy do Klientów hurtowni Instal- Konsorcjum. Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim stworzenie bardzo konkurencyjnych warunków zakupowych dla firm instalacyjnych. Na tym jednak nie konczy sie atrakcyjnosc Giełdy.
IBCON 2019 Innowacja i nowoczesne technologie w nieruchomościach komercyjnych i korporacyjnych     [ 10.07.2019 ]

To już drugie spotkanie specjalistów zainteresowanych nowymi technologiami i rozwiązaniami w budownictwie dostępnymi dla deweloperów i inwestorów zorganizowane w ramach specjalistycznych konferencji Trade Media International. Uczestnicy mogli zapoznać się z zagadnieniami obejmującymi szeroki zakres tematów z zakresu biznesu, systemów komunikacji, internetu oraz innowacyjnych technologii przeznaczonych dla inżynierów budownictwa, deweloperów i kadry kierowniczej. IBCON to dziś jedyna taka impreza w Polsce skupiająca decydentów i specjalistów z branży nieruchomości komercyjnych zainteresowanych praktycznym rozwijaniem koncepcji inteligentnych budynków oraz nimi zarządzania.
WIEDZA – PRAKTYKA – BEZPIECZEŃSTWO – ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ – zapraszamy do udziału w Warsztatach PZITS     [ 01.07.2019 ]

W Warszawie w dniach 3 – 4 października 2019 r. odbędą się Warsztaty pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych, organizowane przez Zarząd Główny Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. W trakcie wydarzenia zaplanowane są prelekcje plenarne oraz cztery warsztaty panelowe, w których udział wezmą doświadczeni projektanci, rzeczoznawcy oraz przedstawiciele środowiska naukowego.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 12 13 14 15 16 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: