16. Edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja     [ 16.04.2018 ]

Najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018 odbyło się w dniach 27–28 lutego 2018 r. w Warszawie. Przez dwa dni, 27 i 28 lutego, Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyły dwudniowe seminaria. W Arenie Technologii można było zobaczyć przegląd KLIMATYZATORÓW SPLIT oraz CENTRAL WENTYLACYJNYCH z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000 m3/h. Odwiedzający targi mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt.
Wielkie spotkanie fachowców     [ 16.04.2018 ]

Biznes w makroskali – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 23–26.04.2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami biznesowymi z rynku polskiego i zagranicznego.
Grupa Bosch nagrodzona „Diamenty Top Industry 2017” Nagroda za inwestycje w Polsce     [ 01.02.2018 ]

Grupa Bosch została nagrodzona prestiżowym tytułem „Diamenty Top Industry 2017” za inwestycje w Polsce w 2017 r. W konkursie nagradzane są firmy związane z branżą przemysłową, wyróżniające się innowacyjnością i mające znaczny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, a także wyznaczające nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.
II Kongres Energetyki Obywatelskiej     [ 01.02.2018 ]

Dzięki przeprowadzanej właśnie reformie systemu handlu emisjami w Unii Europejskiej, Polska stoi przed szansą załatwienia problemu ze smogiem raz na zawsze. Czy polski rząd wykorzysta tę szansę i pomoże Polakom w modernizacji energetycznej ich domów i likwidacji ubóstwa energetycznego? W jaki sposób samorządy walczą o poprawę efektywności energetycznej i czystsze powietrze? Z jakich wzorców i doświadczeń warto czerpać? Zagadnienia te poruszono na II Kongresie Energetyki Obywatelskiej, który odbył się 1 grudnia na Politechnice Warszawskiej.
Targi RENEXPO® Poland 2017     [ 01.02.2018 ]

Duże zainteresowanie, jakim cieszyła się miniona edycja Targów RENEXPO® Poland, potwierdziło, że tego typu wydarzenia są polskiej branży OZE zdecydowanie potrzebne. VII Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej odbyły się w dniach 25–27 października 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Patronat Honorowy nad wydarzeniem organizowanym przez REECO Poland objęli: Ministerstwo Energii, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.
RENEXPO® Poland 2017     [ 03.09.2017 ]

Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej już od kilku lat są miejscem spotkań specjalistów z branży, wymiany doświadczeń i prezentacji nowości w dziedzinie OZE. Nie inaczej będzie w tym roku. Siódma edycja Targów RENEXPO® Poland 2017 odbędzie się w dniach 25–27 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia jest REECO Poland.
Jubileuszowe Targi WOD-KAN     [ 03.09.2017 ]

W dniach od 16 do 18 maja 2017 r. odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. Organizowane staraniem Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, Targi już od 25 lat przyciągają do Bydgoszczy coraz większe rzesze wystawców i zwiedzających. Sprawiają, że miasto, które opływają wody Wisły i Brdy, już zawsze będzie się kojarzyć z tą największą w tej części Europy branżową wystawą.
Już w kwietniu rusza nowa odsłona programu Partner Instal-Konsorcjum!     [ 09.05.2017 ]

Doceniając naszą dotychczasową współpracę, chcielibyśmy zaprosić naszych Partnerów do zupełnie nowej odsłony programu promocyjnego PIK.
II KONWENT SNB     [ 09.05.2017 ]

18 stycznia 2017 r. Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki zorganizowało II Konwent poświęcony warunkom technicznym, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Konferencja została zorganizowana, podobnie jak w 2016 r., w hotelu Novotel w Warszawie.
Energetyczne spotkania już w kwietniu na targach InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna     [ 09.05.2017 ]

Fotowoltaika, biogaz, biomasa, kogeneracja i energetyka wodorowa to tematy, które pojawią się podczas tegorocznej edycji targów InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna w dniach 11–12 kwietnia br. we Wrocławiu.
poprzednia 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 12 13 14 15 16 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: