Targi INSTALACJE w kwietniu 2022 roku     [ 21.06.2021 ]

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbędą się w Poznaniu od 25 do 27 kwietnia 2022 roku. Edycja zaplanowana na wrzesień tego roku została odwołana.
Komunikat Warsztatów pracy projektanta i rzeczoznawczy instalacji i sieci sanitarnych     [ 11.06.2021 ]

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI! Warsztaty odbędą się w dniach 18 – 19 listopada 2021 r. w formie online.
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020 – ogłoszenie wyników     [ 20.05.2021 ]

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników trzynastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020.  Spotykamy się online 21 maja o godz. 11:00. Tego dnia poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix.
Wystartował Plebiscyt Polska Architektura XXL 2020 – wybierz najlepszą realizację minionego roku     [ 02.04.2021 ]

Grupa Sztuka Architektury zaprasza do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL, którego celem jest wyróżnienie najbardziej kreatywnych pracowni i projektów 2020 roku zrealizowanych w Polsce. Jego wyróżnikiem jest także fakt, że obejmuje swoim zasięgiem wszystkie dziedziny projektowania: kubaturę, wnętrze i krajobraz. Głosowanie internautów potrwa do 12 kwietnia 2021 r.
Nowy system walizek narzędziowych Viega     [ 17.02.2021 ]

Każdy instalator dobrze wie, jak ważną rolę w codziennej pracy odgrywa optymalne zabezpieczenie narzędzi montażowych i utrzymanie ich w należytym porządku. System walizek narzędziowych Viega to funkcjonalne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby fachowców. Nowe modele są lżejsze i bardziej kompaktowe, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zachlapanie. Ponadto system jest w pełni kompatybilny z zabudową samochodową Sortimo.
FOTON Technik łączy siły z IKEA w ramach „Energii słonecznej dla domu”     [ 05.02.2021 ]

IKEA rozpoczęła współpracę z firmą FOTON Technik sp. z o.o. w zakresie realizacji kompleksowej usługi sprzedaży oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Nowy partner biznesowy ma na swoim koncie tysiące zrealizowanych instalacji w całej Polsce. Współpraca pomiędzy IKEA a FOTON Technik pozwoli jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów.
Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów     [ 05.02.2021 ]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm instalacyjnych, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, od maja 2020 r. Instal-Konsorcjum prowadzi Akademię dla Profesjonalistów. Jest to cykl szkoleń online z zakresu oferty Instal- Konsorcjum i aspektów montażowych.
Nowa lokalizacja biura Viega     [ 05.02.2021 ]

Firma Viega stale rozwija swoją działalność na polskim rynku. W związku z tym biuro zostało niedawno przeniesione do nowoczesnego budynku o wysokim standardzie, gdzie dodatkowo znajdzie się centrum szkoleniowe oraz showroom z pełną ekspozycją produktów.
Projekt BMS 2020 on-line: bezpieczeństwo, analiza danych i modernizacja     [ 13.11.2020 ]

Tegoroczna edycja konferencji Projekt BMS odbędzie w formie spotkań on-line: 26 listopada i 3 grudnia. Każdego dnia przedstawimy najbardziej aktualne tematy, które budzą dyskusje w branży oraz zaprezentujemy rozwiązania technologiczne
Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów     [ 05.11.2020 ]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm instalacyjnych, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, w maju br. uruchomiliśmy Akademię Instal- -Konsorcjum dla Profesjonalistów. Jest to cykl szkoleń prowadzonych on-line z zakresu Oferty Specjalnej Instal- Konsorcjum.
poprzednia 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: