Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników     [ 02.06.2020 ]

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Tym razem spotykamy się nie na żywo, a online. 2 czerwca o godz. 11:00 poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix.
Viega Polska z własnym kanałem na YouTube     [ 07.05.2020 ]

Kanał został uruchomiony z myślą zarówno o instalatorach czy projektantach, jak i klientach indywidualnych. Można w nim znaleźć wysokiej jakości materiały wideo w polskiej wersji językowej, z lektorem lub napisami. Filmy dotyczą wszystkich najważniejszych rozwiązań producenta, w tym systemów zaprasowywanych, zabudowy podtynkowej czy techniki odprowadzania wody. Kanał znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę serwisu YouTube hasło „Viega Polska”.
Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania     [ 07.05.2020 ]

Od kwietnia do końca sierpnia 2020 r. w STIEBEL ELTRON trwa promocja na dwa pakiety nowoczesnych powietrznych pomp ciepła. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100–220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym o powierzchni 220–400 m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej, a także uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.
Nowa strona internetowa firmy Taconova     [ 07.05.2020 ]

Odświeżony design i przejrzysta struktura – tak prezentuje się obecnie strona firmy Taconova. Duże obrazy i animacje przyciągają wzrok użytkownika, a praktyczne funkcje ułatwiają nawigację. Pod adresem taconova.pl instalatorzy i projektanci mogą za pomocą kilku kliknięć znaleźć wszystkie najważniejsze informacje na temat pięciu obszarów kompetencji – równoważenia hydraulicznego, ogrzewania płaszczyznowego, techniki systemowej, armatury i pomp obiegowych. Poprzez nową stronę Taconova wyraża swoją filozofię komfortowej obsługi również w Internecie.
18. EDYCJA FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA     [ 07.05.2020 ]

W dniach od 3 do 4 marca 2020 r. w Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej – FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020.
Aktualizacja Centrum Szkoleniowego firmy Viega w Warszawie     [ 07.05.2020 ]

26 lutego odbyło się spotkanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Viega, w którym wzięli udział przedstawiciele mediów branżowych i wnętrzarskich. Główny temat imprezy stanowiły nowości produktowe, zaprezentowane na zaktualizowanej ekspozycji, takie jak system podtynkowy Prevista, designerskie przyciski uruchamiające Visign czy odpływ prysznicowy Advantix Cleviva.
Czy miasta pogrążą się w mroku? Samorządy zapłacą za prąd nawet 60 proc. więcej     [ 19.02.2020 ]

Podwyżki cen energii elektrycznej sprawiają, że miasta i gminy szukają sposobów na oszczędności. Podwyżki mogą wynosić nawet 60 proc . – komentują eksperci.
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2020     [ 19.02.2020 ]

Rynek instalacyjny to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Dynamiczny rozwój technologii i rozwiązań wymaga ciągłej aktywności. Branża nieustannie się zmienia i rozrasta. Aby nie wypaść z obiegu, trzeba nadążać za nowościami, śledzić trendy. Targi Instalacje w Poznaniu są dla wystawców doskonałą okazją, by zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców innowacyjne rozwiązania i premiery rynkowe.
Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo     [ 28.01.2020 ]

W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesiaw Sosnowcu. NOWY TERMIN TARGÓW to 12-14 września 2020 roku.
Projekt BMS 2019: podsumowanie czwartej edycji     [ 03.12.2019 ]

6-7 listopada 2019 w Folwarku Łochów konferencja Projekt BMS zgromadziła po raz kolejny przedstawicieli branży nieruchomości oraz inteligentnych rozwiązań budynkowych. Czwarta edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim z uwagi na szerokie grono ekspertów i partnerów, którzy przestawili najbardziej aktualne tematy i trendy rządzące rynkiem.
poprzednia 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: