Nowe oznaczenia złączek Profipress     [ 15.06.2016 ]

Systemy połączeń zaprasowywanych z miedzi stają się coraz bardziej popularne w instalacjach grzewczych i sanitarnych. Kluczowe dla rozwoju tego rozwiązania było wprowadzenie przez firmę Viega ekonomicznego systemu Profipress, opartego na bezpiecznej technologii łączenia rur przez zaprasowywanie na zimno. Dzięki nowym oznaczeniom, elementów tego systemu nie można już pomylić z innymi, co stanowi duże ułatwienie dla instalatorów i sprzedawców.
Nowa odsłona platformy Thermaflex!     [ 15.06.2016 ]

W marcu miała miejsce odsłona strony internetowej www.thermaflex. com/pl. Jest to polska wersja nowoczesnej platformy międzynarodowej stworzonej przez firmę Thermaflex, która dostarcza trwałe oraz przyjazne środowisku rozwiązania dla efektywnej dystrybucji energii cieplnej.
Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016     [ 15.06.2016 ]

14. edycja targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 odbyła się w Warszawie w dniach 1–2 marca 2016 r. Było to największe w Polsce spotkanie dedykowane branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.
Kalendarz wydarzeń targów INSTALACJE 2016     [ 14.06.2016 ]

W programie targów INSTALACJE (Poznań, 25–28.04.2016) znalazły się zarówno merytoryczne konferencje i warsztaty tematyczne, jak również atrakcje wzbudzające bardziej sportowe emocje. Szczególnej uwadze polecamy konferencje przygotowane m.in. przez PORT PC, SPIUG, KFCh, WOIIB oraz EIM. Tegoroczna edycja to także praktyczne warsztaty fotowoltaiczne MOC HYBRYDY oraz Studio Dobrych Rozwiązań. A jeśli o sportowych emocjach mowa, to największe wzbudzi na pewno rywalizacja w ramach V Mistrzostwach Polski Instalatorów.
BUDMA 2016 - Centrum inspiracji, wiedzy, biznesu     [ 14.01.2016 ]

Ponad sześciuset wystawców, setki nowości produktowych, rynkowe premiery, szereg merytorycznych spotkań, designerskie perły producentów materiałów budowlanych, spotkania ze światowej sławy architektami, mistrzowskie pokazy i prezentacje technik montażowych – tak, w ogromnym skrócie, prezentować się będzie 25. edycja najbardziej rozpoznawalnych targów w branży budowlanej – Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 (2–5 lutego).
Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016     [ 14.01.2016 ]

Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja, odbędzie się w dniach 1–2 marca 2016 r. w Warszawie.
InEnerg® – odnawialne źródła energii naszą przyszłością     [ 14.01.2016 ]

REECO Poland zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®, która odbędzie się w dniach 13–14.04.2016 r. na Stadionie we Wrocławiu.
XXIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2015     [ 13.09.2015 ]

W dniach od 26 do 28 maja 2015 r. odbyły się w Bydgoszczy XXIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2015.
FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015     [ 13.09.2015 ]

Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015, któ- rego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbyło się w dniach 3–4 marca 2015 r. w Warszawie. Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej to specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze, architekci.
VIII FORUM Energetyki Prosumenckiej     [ 13.09.2015 ]

Powstanie energetyki prosumenckiej jest nieodwracalnym trendem rozwoju współczesnej energetyki. Przeobrażenia strukturalne, technologiczne, a także społeczne w tym obszarze będą się dokonywać właśnie teraz, na przestrzeni nadchodzących lat. Mamy branże, mamy firmy, mamy rozwiązania, ale mamy zbyt mało prosumentów. Jesteśmy na początku długiej drogi do energetyki obywatelskiej, gdzie ludzie będą mogli bez większych problemów skorzystać z OZE – VIII Forum Energetyki Prosumenckiej ‘2015.
poprzednia 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: