Nowy system walizek narzędziowych Viega     [ 17.02.2021 ]

Każdy instalator dobrze wie, jak ważną rolę w codziennej pracy odgrywa optymalne zabezpieczenie narzędzi montażowych i utrzymanie ich w należytym porządku. System walizek narzędziowych Viega to funkcjonalne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby fachowców. Nowe modele są lżejsze i bardziej kompaktowe, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zachlapanie. Ponadto system jest w pełni kompatybilny z zabudową samochodową Sortimo.
FOTON Technik łączy siły z IKEA w ramach „Energii słonecznej dla domu”     [ 05.02.2021 ]

IKEA rozpoczęła współpracę z firmą FOTON Technik sp. z o.o. w zakresie realizacji kompleksowej usługi sprzedaży oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Nowy partner biznesowy ma na swoim koncie tysiące zrealizowanych instalacji w całej Polsce. Współpraca pomiędzy IKEA a FOTON Technik pozwoli jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów.
Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów     [ 05.02.2021 ]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm instalacyjnych, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, od maja 2020 r. Instal-Konsorcjum prowadzi Akademię dla Profesjonalistów. Jest to cykl szkoleń online z zakresu oferty Instal- Konsorcjum i aspektów montażowych.
Nowa lokalizacja biura Viega     [ 05.02.2021 ]

Firma Viega stale rozwija swoją działalność na polskim rynku. W związku z tym biuro zostało niedawno przeniesione do nowoczesnego budynku o wysokim standardzie, gdzie dodatkowo znajdzie się centrum szkoleniowe oraz showroom z pełną ekspozycją produktów.
Projekt BMS 2020 on-line: bezpieczeństwo, analiza danych i modernizacja     [ 13.11.2020 ]

Tegoroczna edycja konferencji Projekt BMS odbędzie w formie spotkań on-line: 26 listopada i 3 grudnia. Każdego dnia przedstawimy najbardziej aktualne tematy, które budzą dyskusje w branży oraz zaprezentujemy rozwiązania technologiczne
Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów     [ 05.11.2020 ]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm instalacyjnych, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, w maju br. uruchomiliśmy Akademię Instal- -Konsorcjum dla Profesjonalistów. Jest to cykl szkoleń prowadzonych on-line z zakresu Oferty Specjalnej Instal- Konsorcjum.
Spotkanie Rady Programowej Polskiego Multimedialnego Raportu Klimatycznego TOGETAIR     [ 05.11.2020 ]

Ponad 30 ekspertów debatowało w Ministerstwie Klimatu nad rekomendacjami do pierwszego Polskiego Multimedialnego Raportu Klimatycznego TOGETAIR, który będzie narzędziem do negocjacji Green Deal i przedstawienia polskich rekomendacji dot. ekologii w Unii Europejskiej. Wspólne wnioski? Potrzeba edukacji ekologicznej, zmniejszenie śladu węglowego, zmiany systemowe, biznes neutralny klimatycznie, skupienie na samorządach i problemach lokalnych oraz przedstawienie polskich planów transformacji energetycznej na szczeblu unijnym.
Nowy termin targów INSTALACJE – 26-28.04.2021 r     [ 06.10.2020 ]

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, Grupa MTP podjęła decyzjęo przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na 26-28 kwietnia 2021 r.
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019     [ 20.08.2020 ]

2 czerwca 2020 r. odbyła się uroczysta Gala Online 12. edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Podczas transmisji LIVE poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę główną Grand Prix zdobył dom Green Line na Warmii zaprojektowany przez pracownię Mobius Architekci. Uczestnicy Gali online mieli okazję posłuchać ciekawych prezentacji Ani Cymer oraz Przemysława Olczyka a także Partnerów plebiscytu – firm Bauder, Ratchscheck Schiefer oraz Aluprof.
Godło Promocyjne Teraz Polska dla firmy Uniwersal z Katowic     [ 20.08.2020 ]

Firma Uniwersal z Katowic istnieje na rynku polskim już od 1987 r. W początkowej fazie swojej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem w branży wentylacyjnej, w której zauważyliśmy pewne braki w istnieniu urządzeń, które mogły zapewnić poprawną jakość powietrza w przestrzeniach pracy z jednoczesnym zapewnieniem rygorystycznych norm, które niejednokrotnie musiały spełniać urządzenia w przestrzeniach zagrożonych wybuchem.
poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: