Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania     [ 07.05.2020 ]

Od kwietnia do końca sierpnia 2020 r. w STIEBEL ELTRON trwa promocja na dwa pakiety nowoczesnych powietrznych pomp ciepła. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100–220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym o powierzchni 220–400 m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej, a także uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.
Nowa strona internetowa firmy Taconova     [ 07.05.2020 ]

Odświeżony design i przejrzysta struktura – tak prezentuje się obecnie strona firmy Taconova. Duże obrazy i animacje przyciągają wzrok użytkownika, a praktyczne funkcje ułatwiają nawigację. Pod adresem taconova.pl instalatorzy i projektanci mogą za pomocą kilku kliknięć znaleźć wszystkie najważniejsze informacje na temat pięciu obszarów kompetencji – równoważenia hydraulicznego, ogrzewania płaszczyznowego, techniki systemowej, armatury i pomp obiegowych. Poprzez nową stronę Taconova wyraża swoją filozofię komfortowej obsługi również w Internecie.
18. EDYCJA FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA     [ 07.05.2020 ]

W dniach od 3 do 4 marca 2020 r. w Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej – FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020.
Aktualizacja Centrum Szkoleniowego firmy Viega w Warszawie     [ 07.05.2020 ]

26 lutego odbyło się spotkanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Viega, w którym wzięli udział przedstawiciele mediów branżowych i wnętrzarskich. Główny temat imprezy stanowiły nowości produktowe, zaprezentowane na zaktualizowanej ekspozycji, takie jak system podtynkowy Prevista, designerskie przyciski uruchamiające Visign czy odpływ prysznicowy Advantix Cleviva.
Czy miasta pogrążą się w mroku? Samorządy zapłacą za prąd nawet 60 proc. więcej     [ 19.02.2020 ]

Podwyżki cen energii elektrycznej sprawiają, że miasta i gminy szukają sposobów na oszczędności. Podwyżki mogą wynosić nawet 60 proc . – komentują eksperci.
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2020     [ 19.02.2020 ]

Rynek instalacyjny to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Dynamiczny rozwój technologii i rozwiązań wymaga ciągłej aktywności. Branża nieustannie się zmienia i rozrasta. Aby nie wypaść z obiegu, trzeba nadążać za nowościami, śledzić trendy. Targi Instalacje w Poznaniu są dla wystawców doskonałą okazją, by zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców innowacyjne rozwiązania i premiery rynkowe.
Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo     [ 28.01.2020 ]

W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesiaw Sosnowcu. NOWY TERMIN TARGÓW to 12-14 września 2020 roku.
Projekt BMS 2019: podsumowanie czwartej edycji     [ 03.12.2019 ]

6-7 listopada 2019 w Folwarku Łochów konferencja Projekt BMS zgromadziła po raz kolejny przedstawicieli branży nieruchomości oraz inteligentnych rozwiązań budynkowych. Czwarta edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim z uwagi na szerokie grono ekspertów i partnerów, którzy przestawili najbardziej aktualne tematy i trendy rządzące rynkiem.
Warsztaty PZITS 2019     [ 05.11.2019 ]

Ponad 350 uczestników wzięło udział w Warsztatach pracy projektanta i rzeczoznawczy instalacji i sieci sanitarnych, które odbyły się w dniach 3–4 października 2019 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia było Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. Uczestnikami byli specjaliści z branży sanitarnej oraz studenci, doktoranci, pracownicy naukowi uczelni. I edycja Warsztatów odbyła się w 2016 r.
Po raz drugi w swojej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową     [ 05.11.2019 ]

Było to prestiżowe miejsce spotkań instalatorów, przedstawicieli hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum i czołowych producentów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE).
poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: