Panasonic prezentuje nowe jednostki Mini VRF     [ 17.12.2016 ]

Panasonic zaprezentował kompaktowe i jednocześnie wydajne agregaty z linii Mini VRF ECOi. Urządzenia – dostępne w wariantach od 4 do 10 KM – oferują elastyczną instalację, wysokie ciśnienie statyczne i wskaźnik COP do 4,62. Znajdą zastosowanie zarówno w obiektach komercyjnych, jak i mieszkalnych.
Targi Efektywności Energetycznej i OZE     [ 17.12.2016 ]

Targi Efektywności Energetycznej i OZE, które odbędą się w terminie 23–24 listopada w Łodzi, to nie tylko oferta produktów i usług wspierających innowacyjne rozwiązania podnoszące efektywność energetyczną, ale także okazja do wymiany poglądów oraz dyskusji o przyszłości energetyki. Wydarzenie to również platforma aktywnej edukacji indywidualnych użytkowników w zakresie ekologicznego poszanowania energii i ochrony środowiska.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 17.12.2016 ]

Po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii Grupa Instal- Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową. Było to wyjątkowe spotkanie instalatorów, hurtowników i przedstawicieli producentów, łączące w sobie elementy wystawiennicze z handlowymi.
III Kongres Mieszkaniowy     [ 17.12.2016 ]

W dniu 6 października 2016 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym, położonym w kompleksie Hali Stulecia, odbył się kolejny Kongres Mieszkaniowy. Jest to obecnie najważniejsze wydarzenie w sektorze nieruchomości w Polsce. Tutaj też eksperci, analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów, bankierzy, finansiści i dziennikarze rozmawiali o aktualnej sytuacji rynku nowego budownictwa.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 26.07.2016 ]

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na premierową edycję Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach 7–9 września 2016 r. w Hali EXPO w Łodzi. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Grupę Instal-Konsorcjum na taką skalę.
Bydgoskie Targi WOD-KAN w nowej odsłonie     [ 26.07.2016 ]

W dniach od 10 do 12 maja odbyły się w Bydgoszczy XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016. Impreza była niezwykle ważnym wydarzeniem dla całej branży wodnej i kanalizacyjnej.
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawie     [ 26.07.2016 ]

W dniach od 19 do 21 października 2016 r. odbędzie się 6. edycja RENEXPO® Poland Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Warszawskim Centrum EXPO XXI, które są organizowane przez REECO Poland. To prestiżowe spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy cenią niezależność i wierzą w przyszłość OZE.
Najlepsza edycja INSTALACJI     [ 26.07.2016 ]

Świetna robota, niezapomniany klimat i najlepsza edycja od wielu lat – tak wystawcy komentowali targi INSTALACJE 2016. To największe wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce odbyło się w Poznaniu w dniach 25–28 kwietnia 2016 r.
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum     [ 15.06.2016 ]

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na premierową edycję Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach 7–9 września 2016 r. w Hali EXPO w Łodzi. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Grupę Instal-Konsorcjum na taką skalę.
I Konwent Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki kolejny etap wymiany myśli w środowisku eksperckim     [ 15.06.2016 ]

13 stycznia 2016 r. Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki zorganizowało I Konwent poświęcony warunkom technicznym, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Konferencja została zorganizowana w hotelu Novotel w Warszawie.
poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: