Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS     [ 05.12.2021 ]

Niemal 3000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Polski startup wśród finalistów dziesiątej edycji turnieju innowacji społecznych     [ 05.12.2021 ]

Instytut EBI, należący do Grupy Europejskiego Banku Inwestycyjnego, ogłosił listę 15 finalistów wybranych do dziesiątego, jubileuszowego turnieju innowacji społecznych. Każdego roku turniej organizowany jest w innej stolicy UE, aby nagradzać i sponsorować europejskich przedsiębiorców społecznych, których głównym celem jest wywieranie wpływu społecznego, etycznego lub środowiskowego.
V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji     [ 05.12.2021 ]

Ponad 60 osób bezpośrednio na miejscu oraz kilkuset uczestników w ramach transmisji online wzięło udział w V Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji, która odbyła się 15 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Warsztaty Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych     [ 05.12.2021 ]

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI! Warsztaty odbędą się w dniach 18–19 listopada 2021 r. w formule online.
Warsztaty Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych     [ 29.08.2021 ]

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI! Warsztaty odbędą się w dniach 18–19 listopada 2021 r.
Trendy w budownictwie 2021     [ 02.07.2021 ]

Po burzliwym 2020, 2021 może być dobrym rokiem dla gospodarki. Nadchodzą zmiany w wielu aspektach, ale kierunek jest jasny – zwiększenie bezpieczeństwa i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. Pomóc w tym mogą materiały takie jak drewno i technologie w rodzaju prefabrykowanych modułów budowlanych.
Targi INSTALACJE w kwietniu 2022 roku     [ 21.06.2021 ]

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbędą się w Poznaniu od 25 do 27 kwietnia 2022 roku. Edycja zaplanowana na wrzesień tego roku została odwołana.
Komunikat Warsztatów pracy projektanta i rzeczoznawczy instalacji i sieci sanitarnych     [ 11.06.2021 ]

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI! Warsztaty odbędą się w dniach 18 – 19 listopada 2021 r. w formie online.
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020 – ogłoszenie wyników     [ 20.05.2021 ]

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników trzynastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020.  Spotykamy się online 21 maja o godz. 11:00. Tego dnia poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix.
Wystartował Plebiscyt Polska Architektura XXL 2020 – wybierz najlepszą realizację minionego roku     [ 02.04.2021 ]

Grupa Sztuka Architektury zaprasza do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL, którego celem jest wyróżnienie najbardziej kreatywnych pracowni i projektów 2020 roku zrealizowanych w Polsce. Jego wyróżnikiem jest także fakt, że obejmuje swoim zasięgiem wszystkie dziedziny projektowania: kubaturę, wnętrze i krajobraz. Głosowanie internautów potrwa do 12 kwietnia 2021 r.
poprzednia 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 10 11 12 13 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: