Projekt BMS 2020 on-line: bezpieczeństwo, analiza danych i modernizacja     [ 13.11.2020 ]

Tegoroczna edycja konferencji Projekt BMS odbędzie w formie spotkań on-line: 26 listopada i 3 grudnia. Każdego dnia przedstawimy najbardziej aktualne tematy, które budzą dyskusje w branży oraz zaprezentujemy rozwiązania technologiczne
Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów     [ 05.11.2020 ]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm instalacyjnych, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, w maju br. uruchomiliśmy Akademię Instal- -Konsorcjum dla Profesjonalistów. Jest to cykl szkoleń prowadzonych on-line z zakresu Oferty Specjalnej Instal- Konsorcjum.
Spotkanie Rady Programowej Polskiego Multimedialnego Raportu Klimatycznego TOGETAIR     [ 05.11.2020 ]

Ponad 30 ekspertów debatowało w Ministerstwie Klimatu nad rekomendacjami do pierwszego Polskiego Multimedialnego Raportu Klimatycznego TOGETAIR, który będzie narzędziem do negocjacji Green Deal i przedstawienia polskich rekomendacji dot. ekologii w Unii Europejskiej. Wspólne wnioski? Potrzeba edukacji ekologicznej, zmniejszenie śladu węglowego, zmiany systemowe, biznes neutralny klimatycznie, skupienie na samorządach i problemach lokalnych oraz przedstawienie polskich planów transformacji energetycznej na szczeblu unijnym.
Nowy termin targów INSTALACJE – 26-28.04.2021 r     [ 06.10.2020 ]

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, Grupa MTP podjęła decyzjęo przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na 26-28 kwietnia 2021 r.
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019     [ 20.08.2020 ]

2 czerwca 2020 r. odbyła się uroczysta Gala Online 12. edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Podczas transmisji LIVE poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę główną Grand Prix zdobył dom Green Line na Warmii zaprojektowany przez pracownię Mobius Architekci. Uczestnicy Gali online mieli okazję posłuchać ciekawych prezentacji Ani Cymer oraz Przemysława Olczyka a także Partnerów plebiscytu – firm Bauder, Ratchscheck Schiefer oraz Aluprof.
Godło Promocyjne Teraz Polska dla firmy Uniwersal z Katowic     [ 20.08.2020 ]

Firma Uniwersal z Katowic istnieje na rynku polskim już od 1987 r. W początkowej fazie swojej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem w branży wentylacyjnej, w której zauważyliśmy pewne braki w istnieniu urządzeń, które mogły zapewnić poprawną jakość powietrza w przestrzeniach pracy z jednoczesnym zapewnieniem rygorystycznych norm, które niejednokrotnie musiały spełniać urządzenia w przestrzeniach zagrożonych wybuchem.
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników     [ 02.06.2020 ]

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Tym razem spotykamy się nie na żywo, a online. 2 czerwca o godz. 11:00 poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix.
Viega Polska z własnym kanałem na YouTube     [ 07.05.2020 ]

Kanał został uruchomiony z myślą zarówno o instalatorach czy projektantach, jak i klientach indywidualnych. Można w nim znaleźć wysokiej jakości materiały wideo w polskiej wersji językowej, z lektorem lub napisami. Filmy dotyczą wszystkich najważniejszych rozwiązań producenta, w tym systemów zaprasowywanych, zabudowy podtynkowej czy techniki odprowadzania wody. Kanał znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę serwisu YouTube hasło „Viega Polska”.
Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON – WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania     [ 07.05.2020 ]

Od kwietnia do końca sierpnia 2020 r. w STIEBEL ELTRON trwa promocja na dwa pakiety nowoczesnych powietrznych pomp ciepła. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100–220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym o powierzchni 220–400 m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej, a także uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.
Nowa strona internetowa firmy Taconova     [ 07.05.2020 ]

Odświeżony design i przejrzysta struktura – tak prezentuje się obecnie strona firmy Taconova. Duże obrazy i animacje przyciągają wzrok użytkownika, a praktyczne funkcje ułatwiają nawigację. Pod adresem taconova.pl instalatorzy i projektanci mogą za pomocą kilku kliknięć znaleźć wszystkie najważniejsze informacje na temat pięciu obszarów kompetencji – równoważenia hydraulicznego, ogrzewania płaszczyznowego, techniki systemowej, armatury i pomp obiegowych. Poprzez nową stronę Taconova wyraża swoją filozofię komfortowej obsługi również w Internecie.
poprzednia 1 (2) 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: