Zdalnie obsługiwane zmiękczacze Viteco serii Smart     [ 05.02.2021 ]

Jeszcze nigdy obsługa zmiękczacza nie była tak łatwa jak teraz. Dzięki wbudowaniu modułu WiFi do płytki sterującej głowicą zyskujesz możliwość śledzenia wszystkich etapów pracy urządzenia w aplikacji na telefonie.
Temat na czasie: technika w łazience     [ 13.11.2020 ]

Współczesne łazienki są tak samo zróżnicowane jak ich użytkownicy. Dotyczy to zarówno wyposażenia, jak i preferencji w zakresie designu. Jednym z wiodących tematów jest obecnie „technika w łazience”, czyli rozwiązania łączące zaawansowane technologie z unikalnym wzornictwem. W ten sposób projektanci starają się zapewnić użytkownikom wyjątkową przyjemność korzystania z produktów sanitarnych. W koncepcji łazienki firmy Viega technologia idzie w parze z funkcjonalnym designem, w którym odnaleźć można spokój i ciszę.
Przyciski uruchamiające do WC w stylowej matowej czerni     [ 05.11.2020 ]

Czerń jest obecnie jednym z najważniejszych i najmodniejszych kolorów w świecie łazienek. Firma Viega odpowiada na ten trend, wprowadzając do swojej oferty nowe modele przycisków uruchamiających Visign for Style w wersji czarny mat. Wysokiej jakości design i eleganckie wykończenie nadają tym produktom wyjątkowy charakter.
Bezdotykowa bateria SCHELL GRANDIS E – atut inteligentnej kuchni     [ 05.11.2020 ]

Rosnąca świadomość ekologiczna i względy ekonomiczne sprawiają, że baterie elektroniczne znajdują coraz szersze zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym czy przemysłowym. Ich główną zaletą jest oszczędność wody, sięgająca nawet 65 proc. w porównaniu z modelami jednouchwytowymi. Armatura kuchenna SCHELL GRANDIS E daje jeszcze więcej korzyści, w postaci większej higieny, komfortu obsługi i inteligentnych programów.
concept by Geberit – Twój koncept na idealną łazienkę     [ 05.11.2020 ]

Idealna łazienka nie istnieje – to zdanie to tylko w połowie prawda. Nie istnieje jeszcze! Dzięki serii concept zbudujesz perfekcyjną łazienkę, której najważniejszą cechą będzie trwałość i niezawodność. Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom podtynkowym nic nie naruszy wyjątkowości tego miejsca.
Nagroda Red Dot dla odpływu prysznicowego Advantix Cleviva firmy Viega     [ 20.08.2020 ]

Prestiżowa, międzynarodowa nagroda Red Dot Design Award przyznawana jest produktom wyróżniającym się wyjątkowej jakości wzornictwem. W tym roku konkurencja była większa niż kiedykolwiek, ponieważ do konkursu zostało zgłoszonych ponad 6500 produktów z 60 krajów. Tylko 1644 z nich otrzymało wyróżnienie, a jednym z nich był właśnie odpływ prysznicowy Advantix Cleviva firmy Viega.
Inteligentne urządzenia do zmiękczania wody Viteco Smart Rain     [ 20.08.2020 ]

Nowa seria urządzeń Viteco Smart Rain charakteryzuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w systemach uzdatniania wody. Całkowicie automatyczna, bezobsługowa stacja zmiękczania wody jest przeznaczona do usuwania „kamienia” w instalacjach sanitarnych. Intuicyjny interfejs umożliwia bezproblemowe uruchomienie stacji przez każdego użytkownika. Zastosowane rozwiązania powodują długą, bezawaryjną i bardzo ekonomiczną pracę.
Nowości od SFA na 2020 rok     [ 08.05.2020 ]

Przepompownie do ścieków umożliwiające podłączenie kilku pomieszczeń sanitarnych sprzedają się coraz lepiej i wydaje się, że nie jest to tylko chwilowa moda, ale jak najbardziej pozytywny trend. Technologia stosowana w przepompowniach jest coraz bardziej efektywna i dostępna cenowo. W związku z tym francuska firma SFA, będąca światowym liderem w produkcji i sprzedaży tego typu urządzeń, zaprezentowała nowe modele urządzeń wchodzące w skład popularnej gamy przepompowni Sanicubic.
Woda – czy wiesz, ile naprawdę jej marnujesz?     [ 08.05.2020 ]

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. To dobra okazja, aby zastanowić się nad sposobem, w jaki z niej korzystamy. Liczby mówią same za siebie. Na jednego mieszkańca naszego kraju przypada średnio ok. 1,56 mln litrów/rok, podczas gdy średnia dla Europy jest niemal trzykrotnie większa (4,56 mln litrów/rok). Tym samym zasoby wodne Polski są jednymi z najniższych w Europie, dlatego tak istotne jest prawidłowe zarządzanie nimi.
Przewaga kilku warstw – dlaczego warto postawić na rury wielowarstwowe?     [ 08.05.2020 ]

Podczas każdej realizacji pojawia się pytanie: na jaki rodzaj instalacji się zdecydować? Wybór jest duży – od rur wykonanych z tworzywa sztucznego aż po tradycyjne przewody miedziane czy stalowe. Co jednak, kiedy połączymy ze sobą zalety wszystkich tych materiałów?
  (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: