Nowe zawory kulowe i czerpalne concept by Arco     [ 13.11.2019 ]

Do grupy towarów marki concept w Polsce zostały wprowadzone nowe produkty – zawory kulowe oraz czerpalne. Ich producentem jest hiszpańska firma Valvulas Arco, jeden z najważniejszych na świecie producentów zaworów wodnych, gazowych i grzejnikowych. Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców oraz nowoczesnemu procesowi produkcji, Arco od blisko 50 lat oferuje produkty najwyższej jakości, przeznaczone do stosowania w przemyśle, budownictwie oraz gospodarstwach domowych.
Zawory kulowe do gazu concept by Giacomini     [ 05.11.2019 ]

W asortymencie marki concept pojawi się oferta nowej serii zaworów do gazu zgodnych z normą EN 331:2015, dostarczanych przez znanego producenta armatury i systemów instalacyjnych, firmę Giacomini.
Profipress – połaczenia zaprasowywane z miedzi do wszystkich typów instalacji     [ 25.07.2019 ]

Firma Viega od lat upowszechnia na polskim rynku nowoczesna technike zaprasowywania na zimno. System Profipress przyjał sie juz na dobre w instalacjach gazowych. Nowa akcja promocyjna ma przekonac wykonawców, ze zaprasowywanie miedzi to optymalne i ekonomiczne rozwiazanie równiez w instalacjach wody uzytkowej, grzewczych i solarnych. W tym celu firma Viega przygotowała szereg atrakcyjnych materiałów promocyjnych dla instalatorów i hurtowni.
Uniwersalne zaciskarki Viega Pressgun     [ 07.05.2019 ]

W dzisiejszych czasach instalatorzy coraz bardziej cenią rozwiązania zapewniające szybszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy montaż. Wykonywanie połączeń zaprasowywanych przy użyciu zaciskarek Viega pozwala zaoszczędzić do 80 proc. czasu, w porównaniu z innymi sposobami łączenia rur. Obrotowa głowica i pierścienie ze szczękami przegubowymi umożliwiają pracę nawet na minimalnej przestrzeni.
Płytka montażowa stalowa     [ 16.11.2018 ]

Oferta systemu instalacyjnego QIK została poszerzona o nowy produkt – płytkę montażową stalową QIK 150/100.
Nowa aplikacja Panasonic Datanavi ułatwiająca konserwację systemów ogrzewania i chłodzenia     [ 17.04.2018 ]

Panasonic zaprezentował aplikację Datanavi, mającą na celu szybsze uruchomienie i konserwację urządzeń grzewczo-chłodzących. Rozwiązanie wykorzystuje innowacyjną technologię Panasonic do przekazywania informacji za pomocą światła, Light ID. Dzięki niej dostarcza najważniejsze dane o produkcie bezpośrednio na mobilne urządzenie użytkownika bądź serwisanta, umożliwiając tym samym szybkie wykonywanie prac związanych z uruchomieniem i konserwacją systemu.
Perfekcyjne szafki rozdzielaczowe QIK     [ 21.11.2017 ]

Wychodząc naprzeciw wymaganiom instalatora oraz dbając o atrakcyjność cenową, rozszerzyliśmy ofertę marki QIK o nowe szafki rozdzielaczowe. Zalety tych produktów to solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz liczne udogodnienia montażowe. Szafki oferowane są w dwóch podstawowych wersjach: podtynkowej i natynkowej.
Dwudrogowa solarna grupa pompowa TacoSol Circ ZR HE firmy Taconova     [ 04.09.2017 ]

TacoSol Circ ZR HE to nowoczesna dwudrogowa grupa pompowa do instalacji solarnych wyposażona zamiennie również w energooszczędną pompę Grundfos UPM3, zawór równoważąco-pomiarowy, separator powietrza i grupę bezpieczeństwa. Doskonale nadaje się do zastosowań zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w domach jednorodzinnych. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją.
Złączki Viega w rozmiarze XL     [ 09.05.2017 ]

Wymagania stawiane złączkom o dużych średnicach są szczególnie wysokie, ponieważ w ich przypadku każda awaria grozi poważnymi konsekwencjami. Viega oferuje kształtki XL w systemach zaprasowywanych Prestabo, Sanpress Inox i Profipress. Są to elementy o średnicach od 64 do 108 mm, które charakteryzują się nieco inną budową niż ich mniejsze odpowiedniki. Tym, co odróżnia systemy Viega od konkurencyjnych rozwiązań, jest także dostępność średnicy 64 mm. Pozwala ona istotnie zmniejszyć koszty materiałowe oraz poprawia właściwości higieniczne instalacji.
Profesjonalne narzędzia gwarancją szczelnej instalacji QIK     [ 09.05.2017 ]

System instalacyjny QIK to głównie najwyższej jakości rury wielowarstwowe wykonane w technologii PE-RT/Al/PE-RT typ II oraz szeroka gama kształtek zaprasowywanych mosiężnych. Uzupełnieniem systemu jest pakiet profesjonalnych narzędzi upraszczających i przyspieszających montaż instalacji, a przede wszystkim zapewniających prawidłowe przygotowanie rury do wykonania połączenia z kształtką.
  (1) 2 3 4 5 6 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: