Nowa aplikacja Panasonic Datanavi ułatwiająca konserwację systemów ogrzewania i chłodzenia     [ 17.04.2018 ]

Panasonic zaprezentował aplikację Datanavi, mającą na celu szybsze uruchomienie i konserwację urządzeń grzewczo-chłodzących. Rozwiązanie wykorzystuje innowacyjną technologię Panasonic do przekazywania informacji za pomocą światła, Light ID. Dzięki niej dostarcza najważniejsze dane o produkcie bezpośrednio na mobilne urządzenie użytkownika bądź serwisanta, umożliwiając tym samym szybkie wykonywanie prac związanych z uruchomieniem i konserwacją systemu.
Perfekcyjne szafki rozdzielaczowe QIK     [ 21.11.2017 ]

Wychodząc naprzeciw wymaganiom instalatora oraz dbając o atrakcyjność cenową, rozszerzyliśmy ofertę marki QIK o nowe szafki rozdzielaczowe. Zalety tych produktów to solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz liczne udogodnienia montażowe. Szafki oferowane są w dwóch podstawowych wersjach: podtynkowej i natynkowej.
Dwudrogowa solarna grupa pompowa TacoSol Circ ZR HE firmy Taconova     [ 04.09.2017 ]

TacoSol Circ ZR HE to nowoczesna dwudrogowa grupa pompowa do instalacji solarnych wyposażona zamiennie również w energooszczędną pompę Grundfos UPM3, zawór równoważąco-pomiarowy, separator powietrza i grupę bezpieczeństwa. Doskonale nadaje się do zastosowań zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w domach jednorodzinnych. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją.
Złączki Viega w rozmiarze XL     [ 09.05.2017 ]

Wymagania stawiane złączkom o dużych średnicach są szczególnie wysokie, ponieważ w ich przypadku każda awaria grozi poważnymi konsekwencjami. Viega oferuje kształtki XL w systemach zaprasowywanych Prestabo, Sanpress Inox i Profipress. Są to elementy o średnicach od 64 do 108 mm, które charakteryzują się nieco inną budową niż ich mniejsze odpowiedniki. Tym, co odróżnia systemy Viega od konkurencyjnych rozwiązań, jest także dostępność średnicy 64 mm. Pozwala ona istotnie zmniejszyć koszty materiałowe oraz poprawia właściwości higieniczne instalacji.
Profesjonalne narzędzia gwarancją szczelnej instalacji QIK     [ 09.05.2017 ]

System instalacyjny QIK to głównie najwyższej jakości rury wielowarstwowe wykonane w technologii PE-RT/Al/PE-RT typ II oraz szeroka gama kształtek zaprasowywanych mosiężnych. Uzupełnieniem systemu jest pakiet profesjonalnych narzędzi upraszczających i przyspieszających montaż instalacji, a przede wszystkim zapewniających prawidłowe przygotowanie rury do wykonania połączenia z kształtką.
Termostatyczny zawór mieszający NovaMix Value     [ 17.02.2017 ]

Nowoczesne instalacje ciepłej wody użytkowej powinny spełniać nie tylko wymagania dotyczące higieny, ale również zapewniać oszczędność energii i ochronę przed oparzeniem. Zawory mieszające NovaMix Value to skuteczne i niezawodne rozwiązanie, przeznaczone do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, obiektach użyteczności publicznej czy obiektach przemysłowych.
Nowatorskie rury wielowarstwowe     [ 17.02.2017 ]

Klienci w ponad pięćdziesięciu krajach zaufali jakości wielowarstwowych rur produkowanych przez WRW Westfälische Rohrwerke, które umożliwiają transport wody, gazów technicznych i innych materiałów pod ciśnieniem w sposób oszczędny, czysty, higieniczny i bezpieczny.
Geberit BIM – maksymalne bezpieczeństwo projektowania     [ 17.12.2016 ]

W celu zapewnienia optymalnego wsparcia inwestorom, architektom, inżynierom i projektantom, Geberit oferuje do wszystkich istotnych produktów dane parametryczne BIM. Są one dostępne bezpłatnie do pobrania i wspomagają najbardziej rozpowszechnione na świecie rozwiązanie dotyczące oprogramowania BIM – AutoDesk Revit.
Nowa, kompaktowa wydajna i efektywna zaciskarka     [ 17.12.2016 ]

Ultralekka zaciskarka akumulatorowa ACO102 firmy Novopress stanowi uzupełnienie oferty narzędzi systemu instalacyjnego QIK. Oferowany komplet zawiera: zaciskarkę, ładowarkę 230V, 2 akumulatory oraz komplet 3 szczęk mini TH o rozmiarze 16, 20 i 26 mm. Powyższy zestaw dostępny jest w bardzo atrakcyjnym programie sprzedaży narzędzi QIK
Systemy centralnego odkurzania     [ 27.07.2016 ]

System centralnego odkurzania to bardzo wygodna alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza. Jest doskonałym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych i dużych mieszkań w bloku. Instalację systemu centralnego odkurzania należy rozplanować przed budową domu lub gruntownym remontem.
  (1) 2 3 4 5 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: