Odkurzacze centralne do zabudowy     [ 07.05.2019 ]

Dzięki rewolucyjnej konstrukcji, która pozwala na ukrycie odkurzacza centralnego w ścianie, odkurzacz Wolly-2 znajduje zastosowanie w mieszkaniach i apartamentach, umożliwiając łatwe sprzątanie. Z uwagi na wyrzut powietrza na zewnątrz nie ma też obaw o recyrkulację powietrza, w którym znajdują się roztocza, będące silnymi alergenami. Powietrze, którym oddychamy, jest czyste, wolne od najmniejszych drobin pyłów alergenów.
Nadchodzą złote czasy czyli żegnamy chrom w łazience     [ 01.02.2018 ]

Stal nierdzewna i chrom od wielu lat są elementem wpisującym się w styl nowoczesnych łazienek. Jednak wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie mogą zostać zdetronizowane przez bardziej szlachetne i cieplejsze barwy złota. I nie chodzi tu o przepych, ale o wprowadzenie do aranżacji pierwiastka luksusu i wytworności, znajdującej odzwierciedlenie m.in. w detalach. Propozycją firmy TECE są przyciski spłukujące w wersji miedź, mosiądz i złoto.
Odkurzacze centralne Viteco V     [ 09.05.2017 ]

Rynek odkurzaczy centralnych w Polsce rośnie w imponującym tempie, największym wśród krajów europejskich. Powodem jest wzrost świadomości użytkowników domów jednorodzinnych z jednej strony w zakresie konieczności zadbania o najwyższe standardy związane z wygodą użytkowania nowych domów, z drugiej – w zakresie coraz powszechniejszych alergii, które szczególnie często występują u najmłodszych.
SMART CARA – domowy utylizator odpadów organicznych     [ 17.02.2017 ]

Według danych statystycznych przeciętny Polak produkuje rocznie ok. 332 kg odpadów. Poziom odzyskiwania surowców w procesie recyklingu pokazuje, że Polska nie jest zieloną wyspą na mapie Europy.
Bosch Smart Home teraz dom pomoże Ci odpocząć     [ 17.02.2017 ]

Obsługa każdego domu wymaga koordynacji wielu czynności i… pamiętania o nich. Produkty z zakresu technologii Smart Home wprowadzane na rynek przez firmę Bosch myślą za użytkowników. Komunikujące się ze sobą urządzenia odciążają nas w codziennych obowiązkach i pomagają oszczędzać, a niewielki smartfon staje się mobilnym centrum dowodzenia.
Multiłącznik PRESTO marki Ospel przejmij kontrolę nad domowymi instalacjami     [ 23.06.2016 ]

Inteligentne, spersonalizowane systemy zarządzania domem cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Firma Ospel, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i wpisując się w ten modny trend, stworzyła system inteligentnego budynku oparty na wyjątkowym i niezwykle funkcjonalnym multiłączniku PRESTO. Urządzenie to pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i innymi instalacjami w obrębie budynku mieszkalnego.
Moderno Premium – centralne odkurzanie dla wymagających     [ 14.01.2016 ]

Nowoczesne, funkcjonalne, ale i wygodne oraz dyskretne – o zaletach centralnego odkurzania nie trzeba przekonywać, zwłaszcza tych, którzy zdecydowali się już skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania. Moderno Premium to jednak propozycja dla najbardziej wymagających, którzy nie ustają w poszukiwaniu najwyższej jakości. Nowa jednostka zasadnicza od UST-M to jeszcze więcej mocy, przy jeszcze większej wydajności.
Łazienka w stylu glamour     [ 13.09.2015 ]

Od kilku już sezonów obecny w trendach wnętrzarskich ozdobny, pełen blasku i przepychu styl glamour można zastosować także w łazience. Glamour w wydaniu nowoczesnym to skupienie się na formie mebli, barokowa elegancja, luksus oraz błysk i ozdobne dodatki.
Czy tej zimy będziemy bezpieczni?     [ 03.02.2014 ]

Według amerykańskich meteorologów nadchodząca zima będzie tzw. zimą stulecia. Trzeba zadbać nie tylko o własne zdrowie ale również zabezpieczyć się przed awariami prądu.
Estetyka czy funkcjonalność?
Już nie trzeba wybierać – osprzęt elektryczny marki Ospel
    [ 03.02.2014 ]

Oryginalna linia, dopasowana kolorystyka i funkcjonalność – wszystkie te składniki to przepis na idealny osprzęt elektryczny pasujący do wielu różnorodnych aranżacji.
  (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna
 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: