I Kongres Towarów Specjalnych Instal-Konsorcjum

W dniach 13–15 kwietnia 2018 r. w hotelu Ambasador Premium w Łodzi odbył się I Kongres Towarów Specjalnych Instal-Konsorcjum. Było to wydarzenie poświęcone w całości towarom Marek Własnych oraz na wyłączność, dystrybuowanych w Grupie Instal-Konsorcjum, a głównymi uczestnikami byli pracownicy hurtowni.

Aktualności - I Kongres Towarów Specjalnych
Instal-Konsorcjum Pierwsza edycja to zawsze duża niepewność i stres, ale mimo sporego rozmachu kongresu, w którym wzięło udział 150 pracowników hurtowni Instal-Konsorcjum oraz 100 przedstawicieli producentów i dystrybutorów Towarów Specjalnych Instal-Konsorcjum, okazał się on dużym sukcesem. Głównym celem przyświecającym kongresowi było rozszerzenie i uzupełnienie wiedzy uczestników w zakresie oferty Towarów Specjalnych oraz jej szczegółowa prezentacja. Dzięki specjalnie przygotowanym stoiskom dostawców wszyscy goście mieli okazję zapoznać się z ekspozycją pełnej oferty Towarów Specjalnych, przekonując się na żywo o ich licznych zaletach oraz najważniejszych funkcjach i cechach. Instal- Konsorcjum zadbało także o to, by uczestnicy mogli dowiedzieć się czegoś o najważniejszych trendach w sprzedaży – było to szczególnie istotne, gdyż spora grupa pracowników hurtowni na co dzień pełni swoje obowiązki właśnie w działach handlowych. Podczas inaugurującego kongres wykładu o inteligencji emocjonalnej opowiedziała uczestnikom Lilianna Marciniak, trener biznesu i partner zarządzający w PROQUAL Management Institute, zaś jednym z najważniejszych punktów kolejnego dnia kongresu była prezentacja dr. Witolda Jankowskiego, redaktora naczelnego magazynu "Harvard Business Review Polska" i prezesa ICAN Institute, który poprowadził bardzo interesujący wykład na temat strategii sprzedaży. Podczas prezentacji ofert poszczególnych Marek Własnych – QIK, Viteco, concept i Gavia – oraz towarów na wyłączność o najmocniejszych stronach oferty Towarów Specjalnych mówili Ryszard Jędrzejewski – prezes Zarządu, a także Andrzej Zielonka i Jerzy Perges – menedżerowie produktu oraz dyrektor handlowy Henryk Pałys i Dawid Myśliwiec specjalista ds. komunikacji i promocji. Nie zabrakło także gościa specjalnego: w kongresie wziął udział Achim Zimmer – dyrektor zarządzający EDT GmbH, największego w Europie zrzeszenia hurtowni instalacyjno-sanitarno- grzewczych, którego udziałowcem jest Instal-Konsorcjum. Pan Zimmer przybliżył działalność tej organizacji oraz opowiedział o największych wyzwaniach i szansach stojących przed europejskimi grupami zakupowymi w branży instalacyjno-sanitarno- grzewczej. I Kongres Towarów Specjalnych Instal-Konsorcjum był niezwykle istotnym i ambitnym przedsięwzięciem, a opinie docierające do organizatorów ze strony uczestników sugerują, że także potrzebnym i w efekcie bardzo udanym. Wagę tego wydarzenia podkreśla także fakt, iż podczas kongresu wybrani zostali Ambasadorowie Towarów Specjalnych, czyli osoby odpowiedzialne za ten asortyment w każdej z 29 hurtowni Instal-Konsorcjum. To kolejny krok w stronę rozwoju i umocnienia oferty Towarów Specjalnych w globalnym portfolio Instal-Konsorcjum.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: