INSTALACJE ON TOUR

Aktualno��ci - INSTALACJE ON TOURAby wziąć udział w „INSTALACJACH ON TOUR”, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przyjechać na eliminacje do jednego z trzynastu miast:

 15 maja – Poznań

 22 maja – Katowice

 29 maja – Gdańsk

 12 czerwca – Łódź

 19 czerwca – Koszalin

 26 czerwca – Warszawa

 3 lipca – Białystok

 17 lipca – Kraków

 21 sierpnia – Szczecin

 28 sierpnia – Kielce

 4 września – Bydgoszcz

 11 września – Zielona Góra

 18 września – Wrocław

Twarzą kampanii jest Mistrz Instalatorów z 2014 r. Dariusz Piotrowski. Ponadto w tym roku eliminacje odbywać się będą w atmosferze rodzinnego pikniku, z grillem i zabawami dla dzieci.

W przestrzeni INSTALACJI ON TOUR rodziny instalatorów startujących w eliminacjach będą mogły bezpłatnie korzystać z szeregu atrakcji, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Poza konkurencjami sportowymi, zaplanowano m.in. zabawy dla małych i dużych konstruktorów, gdzie starsze dzieci będą mogły konstruować budowle i pojazdy z rur PCV, a młodsze budować z klocków i piankowych makaronów. Przewidziano także zajęcia plastyczne, podczas któ- rych dziewczynki wykonywać będą niepowtarzalną biżuterię z kolorowych taśm montażowych. W przestrzeni Strefy Rodziny stanie również stoisko do malowania buziek, miejsce odpoczynku dla mam oraz grill z kiełbaskami. Ponadto instalatorzy startujący w eliminacjach oraz ich rodziny będą mogli korzystać z bezpłatnych posiłków, napojów i przekąsek serwowanych w przestrzeni Strefy.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: