GEBERIT ON TOUR
– podsumowanie edycji 2013

Aktualno��ci - GEBERIT ON TOUR<br>
– podsumowanie edycji 2013W czasie spotkań były prezentowane nie tylko dobrze znane systemy instalacyjne i rurowe, ale także nowości z roku 2012 i 2013. Dzięki temu instalatorzy mogli uaktualnić swoją wiedzę i przeszkolić się ze sposobu montażu i zastosowań nowych produktów.
Aby przekonać instalatorów do swoich rozwiązań Geberit przygotował specjalne prezentacje, które pokazały, że: ciśnienie 100 atmosfer nie jest w stanie uszkodzić połączeń wykonanych w systemie wielowarstwowym Geberit Mepla oraz że wytrzymają one holowanie 2-tonowego samochodu. Okazało się także, że w ciągu 5 minut, można złożyć ściankę instalacyjną, która wytrzyma obciążenie 400 kg.
Chętni mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas: wykonywania poprawnego połączenia zaciskowego Geberit Mepla/Geberit Mapress; budowania dowolnego kształtu z rur kanalizacyjnych Silent-PP; budowania ścianki instalacyjnej z systemu Geberit GIS; montażu i demontażu zaworów w spłuczkach podtynkowych Geberit.

40 instalatorów, którzy byli najaktywniejsi podczas trwania akcji On Tour w swojej lokalizacji zostało zaproszonych na spotkania finałowe, które znacznie podniosły poziom adrenaliny we krwi. Nic tak nie ekscytuje prawdziwego faceta jak prędkość i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności. Jeśli jeszcze podniesiemy temperaturę smakiem rywalizacji, to powodzenie imprezy jest murowane. Finałowe imprezy Geberit on Tour organizowane wspólnie z głównym partnerem – Platinum Subaru Rally Team – to szkolenia pt.: "Doskonalenie techniki jazdy", które odbyły w październiku na torach wyścigowych w Kielcach i Poznaniu. Impreza została przygotowana przez profesjonalistów – firmę SJS S.A. specjalizującą się w realizacji imprez motoryzacyjnych. Najpierw instalatorzy przeszli podstawowe szkolenie z techniki jazdy samochodem, który jest przecież ich codziennym narzędziem pracy i poprawa umiejętności może w przyszłości wpłynąć na ich bezpieczeństwo. W drugiej części dnia można było empirycznie sprawdzić całą świeżo nabytą wiedzę. Wszystkie próby były oceniane, a na koniec instruktorzy ogłosili zwycięzców, którym wręczono pamiątkowe puchary. Każdy z uczestników miał również okazję poprowadzić w rajdowym tempie samochody Subaru i Porsche z silnikami o mocy ponad 300 KM.
Jednak największą atrakcją okazał się przejazd codrive z kierowcą rajdowym Wojtkiem Chuchałą, II wicemistrzem RSMP 2013. Jego rajdowe Subaru Impreza STI kilkadziesiąt razy przejechało tor wyścigowy z instalatorami na pokładzie.

Aktualno��ci - GEBERIT ON TOUR<br>
– podsumowanie edycji 2013

Już wiemy, że firma Geberit planuje kontynuację akcji ON TOUR w 2014 roku i zapewne przygotuje nie mniej ciekawe prezentacje, szkolenia i atrakcje dla współpracujących z firmą instalatorów 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: