Sauer-Danfoss rozpoczyna nowy rozdział jako Danfoss

Firma Danfoss jest doceniana na całym świecie za innowacyjne i energooszczędne rozwiązania dla wielu branż. Do swojej struktury biznesowej zaadaptowała firmę Sauer-Danfoss, którą nabyła kwietniu tego roku. Specjaliści z Danfoss Power Solutions nadal będą dostarczać rozwiązania hydrauliki siłowej. Klienci będą mogli kontynuować współpracę z dotychczasowymi osobami kontaktowymi nad trwającymi i nowymi projektami. Nadal kluczowymi kwestiami w strategii firmy będą obsługa techniczna, know-how w zakresie aplikacji i koncentracja na zaawansowanych komponentach hydraulicznych i elektrohydraulicznych.
Firma Danfoss, zatrudniająca 23 000 osób na całym świecie, zajmuje czołową pozycję rynkową we wszystkich najważniejszych obszarach biznesowych, w tym w branży urządzeń sterujących do systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, elektroenergetyce, ogrzewnictwie i hydraulice siłowej.

Aktualności - Sauer-Danfoss rozpoczyna nowy rozdział jako Danfoss

Silna marka globalna

Podobnie jak cały Danfoss, dział Danfoss Power Solutions dokłada i będzie dokładać wszelkich starań, aby dochowywać najwyższych standardów w dziedzinie jakości, terminowości dostaw i wydajności. Łącząc kompetencje z organizacją ukierunkowaną na innowacje oraz badania i rozwój, firma Danfoss będzie nadal wspierać działania, dzięki którym Sauer-Danfoss stał się liderem innowacji w branży hydrauliki siłowej.
Dołączając do Danfoss, stajemy się częścią silnej globalnej marki. Będzie to stymulować innowacje i pozwoli nam skuskupiać się nadal na obsłudze naszych klientów — mówi Eric Alström, dawny prezes i CEO Sauer-Danfoss, który zajmuje teraz te same stanowiska w nowym segmencie biznesowym Danfoss Power Solutions.

Firma Danfoss od dawna była związana z Sauer-Danfoss na poziomie zarządu i pomogła ukształtować naszą obecną strategię, zgodnie z którą będziemy działać nadal.

Kamień milowy dla Danfoss

Prezes i CEO Danfoss Niels B. Christiansen podkreśla, że fuzja to kamień milowy w historii Danfoss.

To niezwykle ważny krok dla całej grupy Danfoss. Sauer-Danfoss to dobrze zarządzana firma globalna, więc dla nas oznacza to zbliżenie się dwóch równoważnych jednostek, które po połączeniu staną się silniejsze. Razem odnajdziemy obszary współpracy, będziemy uczyć się od siebie i wypracujemy wspólne podstawy działania, oferując klientom długoterminowe korzyści.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: