Gwiezdny pył - Przyciski TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem

Woda i kanalizacja - Gwiezdny pył - Przyciski TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniemGdyby tak… odbyć galaktyczną podróż, by odkrywać tajemnice oraz piękno kosmosu? Obserwacja odległych planet to nieskończone źródło inspiracji, które od lat rozpala wyobraźnię designerów, twórców przedmiotów użytkowych czy projektantów wnętrz. Przykład? Nowa kolekcja przycisków TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem, która nada łazienkowym aranżacjom nieziemski szlif.

Nie z tej ziemi

Jak wprowadzić do pomieszczeń sanitarnych zjawiskową świeżość i elegancję bez konieczności wdrażania diametralnych zmian? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest postawienie na oryginalne, lecz funkcjonalne elementy wyposażenia z metalicznym wykończeniem. 

Propozycją marki TECE są nowe modele znanych już serii przycisków spłukujących do WC TECEloop i TECEnow. Punktem wyjścia do ich stworzenia było piękno galaktycznego bezkresu oraz urok metali i minerałów, takich jak nikiel, mosiądz, czerwony brąz, grafit. Przyciski TECEloop i TECEnow w tych wariantach otrzymały ich barwę i metaliczne wykończenie, dzięki czemu nadają aranżacji łazienki nieziemską atmosferę. Zarówno na tle jasnej, stonowanej bazy, jak i w zestawieniu z szarościami czy ciemnymi tonacjami, niczym biżuteria prezentują swój wyrazisty blask. 

Ponadczasowy wymiar

Modele TECEloop i TECEnow z metalicznym wykończeniem poszerzają serie kultowych już przycisków spłukujących do WC. Zostały wykonane z tworzywa, a dzięki specjalnemu wykończeniu prezentują się oryginalnie, z wdziękiem i charakterem. TECEloop z okrągłymi klawiszami wpisze się w aranżacje, w których dominują obłe formy i miękkie linie, z kolei TECEnow podkreśli charakter wnętrz opartych na prostych liniach. Oba modele łączy to, że charakteryzują się płaską powierzchnią i mogą być montowane zarówno natynkowo, jak i w sposób zlicowany z powierzchnią płytek – z wykorzystaniem ramki montażowej WC i dystansowej. Są również kompatybilne z płytką maskującą z koszem na kostki czyszczące. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: