III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum

Z nieukrywaną radością informujemy, iż został ustalony termin III Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum – 14 i 15 września 2023 roku. Giełda odbędzie się w HALI EXPO w Łodzi, Al. Politechniki 4. Tak jak w poprzednich edycjach, w Giełdzie Towarowej uczestniczyć będą przede wszystkim Klienci naszych hurtowni. Jesteśmy przekonani, że III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odniesie spektakularny sukces zarówno sprzedażowy, jak i organizacyjny.

 - III Giełda Towarowa Grupy
Instal-Konsorcjum

O Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal- -Konsorcjum jest imprezą sprzedażową, w której udział mogą wziąć Klienci hurtowni Instal-Konsorcjum. Choć główną ideą wydarzenia jest stworzenie konkurencyjnych warunków do zakupów, istnieje wiele powodów, które sprawiają, że Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instalatorów, firm wykonawczych oraz producentów. 

Czego można spodziewać się po III Edycji Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum w2023r.?

Decydując się na udział w Giełdzie Towarowej Grupy IK, każdy uczestnik może liczyć na:
- cenne nagrody uczestnicząc w różnych konkursach,
- spcjalne oferty cenowe oraz pakiety produktów premiowanych dodatkowymi punktami PIK,
- bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów, dystrybutorów oraz specjalistów, z którymi współpracuje Grupa Instal-Konsorcjum,
- merytoryczne szkolenia, prelekcje i pokazy instruktażowe,
- wydarzenia towarzyszące, które wzbogacą i urozmaicą formułę Giełdy Towarowej.

 - III Giełda Towarowa Grupy
Instal-Konsorcjum

III Edycja Giełdy Towarowej Grupy IK już 14–15 września 2023 roku!

Instal-Konsorcjum organizuje Giełdę Towarową cyklicznie od 2016 roku. Jest to doskonała okazja do tego, aby spotkać się nie tylko z producentami rozwiązań grzewczych i instalacyjnych, ale także wymienić się doświadczeniami z przybyłymi na to wydarzenie gośćmi. Mając na uwadze popularność Giełdy, Grupa Instal-Konsorcjum po raz trzeci organizuje to wydarzenie. Czy będzie równie udane, jak poprzednie edycje? 

Z pewnością. Śmiemy nawet twierdzić, że będzie jeszcze lepsze!

Szykujemy dla Państwa niezwykłą III Edycję Giełdy, która zarówno uczestnikom, jak i gospodarzom na długo zapadnie głęboko w pamięć. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! 

Monika Wiercińska
www.ik.pl
www.ik.pl/gielda-towarowa

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: