Viega na targach ARCHITECT@WORK

W listopadzie odbyły się pierwsze w Polsce targi ARCHITECT@WORK – jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla architektów i projektantów wnętrz. Podczas imprezy zaprezentowano ponad 450 innowacyjnych produktów, starannie wyselekcjonowanych wcześniej przez profesjonalne jury. Wśród nich znalazły się przyciski uruchamiające Visign oraz odpływ Advantix Cleviva firmy Viega.

 - Viega na targach ARCHITECT@WORK
 

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w wybranych europejskich miastach, a przewodni motyw imprezy to zawsze innowacyjność. Warszawska edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Przez dwa dni w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI pojawiło się blisko 2000 gości. Swoje produkty zaprezentowało ponad 140 firm, w tym wielu wiodących dostawców rozwiązań sanitarnych. Unikalna formuła targów polegała na podzieleniu przestrzeni na niewielkie moduły o identycznych wymiarach, zgodnie z zasadą "mniej znaczy więcej". 

Nowoczesna technika i wysokiej jakości design

Każdy z wystawców zobowiązany był do zaprezentowania na swoim stoisku wyłącznie innowacyjnych produktów, które wcześniej zostały pod tym kątem ocenione przez jury, złożone z architektów i projektantów wnętrz. 

 - Viega na targach ARCHITECT@WORK
 

Firma Viega pokazała eleganckie przyciski uruchamiające do WC i pisuarów z serii Visign oraz odpływy prysznicowe Advantix Cleviva. Produkty te doskonale wpisały się w koncepcję targów, ponieważ łączą one innowacyjne rozwiązania techniczne z wyrafinowanym wzornictwem i wysokiej jakości materiałami. Idą również w parze z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, oferując szeroką gamę modnych kolorów i zapewniając dużą swobodę w zakresie aranżacji łazienki. 

 - Viega na targach ARCHITECT@WORK– Oryginalna formuła targów bardzo nam się podobała, a po frekwencji można wnioskować, że podobne odczucia mieli również architekci – mówi Bohdan Goralski, koordynator ds. marketingu w firmie Viega – Kameralna atmosfera stoisk tworzyła doskonałe warunki do ciekawych i inspirujących rozmów z gośćmi. To dla nas bardzo ważne, ponieważ bliską współpracę z projektantami wnętrz uważamy za przyszłościowy kierunek w branży łazienkowej. Dzięki niewielkim ekspozycjom, opartym na jednolitych modułach, można było w pełni skupić swoją uwagę na produktach. 

Przyciski uruchamiające Visign

Seria przycisków uruchamiających Visign została zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Oferta obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów w różnorodnych kompozycjach materiałowych. Pozwala to projektować bardzo indywidualne aranżacje łazienkowe, zarówno w wymiarze kolorystyki, jak i formy. Ważną zaletą z punktu widzenia projektanta oraz klienta jest również to, że wszystkie nowe przyciski Visign są kompatybilne z tą samą spłuczką Viega Prevista. Dzięki temu można dokonać wyboru nawet na ostatnim etapie urządzania łazienki, kiedy mamy już zainstalowane inne elementy wyposażenia. 

Poszczególne modele przycisków z serii Visign for Style i Visign for More zostały wyróżnione licznymi prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa, takimi jak Red Dot Design Award, iF Design Award czy German Design Award. 

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva

Advantix Cleviva łączy unikalne możliwości aranżacyjne odpływu liniowego z praktycznymi zaletami odwodnienia punktowego. Woda jest odprowadzana w wąskim profilu ze stali nierdzewnej do centralnego wpustu z zamontowaną fabrycznie matą uszczelniającą. Dzięki temu montaż korpusu i integracja z uszczelnieniem cienkowarstwowym są bezpieczniejsze i efektywniejsze. Oferta obejmuje profile o długościach 800, 1000 i 1200 mm (można je przyciąć na pożądaną długość, ale nie mniejszą niż 300 mm). Odpływ Advantix Cleviva dostępny jest w 2 wariantach: standardowym o wysokości montażowej 95–155 mm oraz niskim – do łazienek remontowanych (od 70 mm). Do wyboru mamy też różnorodne kolory profili: stal nierdzewna szczotkowana, czarny szczotkowany, złoty szczotkowany, szampański szczotkowany i złota miedź szczotkowana. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: