Wielka Loteria i Konkurs PIK – podsumowanie

Aktualności - Wielka Loteria i Konkurs PIK
– podsumowanie


Aktualności - Wielka Loteria i Konkurs PIK
– podsumowanie

Z przyjemnością informujemy, że Wielka Loteria i Konkurs PIK zostały zakończone, a nagrody rozdane. Do wygrania była nagroda główna w postaci samochodu dostawczego Ford Transit Connect oraz 25 nagród dodatkowych, takich jak laptopy i iPhony. Natomiast dla 25 Partnerów, którzy w ciągu roku zdobyli największą liczbę punktów PIK, nagrodą gwarantowaną był udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Pod koniec lipca br. miało miejsce zwieńczenie Wielkiego Konkursu PIK oraz losowanie finałowe Wielkiej Loterii PIK. Przypominamy, jakie zasady obowiązywały w trakcje całego okresu trwania akcji: 

1. Rejestracja i logowanie do Programu Partnerskiego PIK.
2. Potwierdzenie udziału oraz wyrażenie wymaganych zgód.
3. Zbieranie punktów PIK za zakup towarów:
- każde zdobyte 500 pkt. PIK to 1 mały los (szansa na zdobycie 1 z 25 nagród),
- każde 2500 pkt. PIK to 1 duży los (szansa na wygranie samochodu w losowaniu finałowym).
4. Zbieranie punktów za udział w webinariach Akademii IK dla Profesjonalistów: udział w webinarium to 1 mały los.
5. Nagroda gwarantowana (udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy) dla 25 Partnerów IK z największą uzyskaną liczbą punktów PIK.
6. Czas trwania Konkursu oraz Loterii: od 1.07.2021 do 30.06.2022.

Aktualności - Wielka Loteria i Konkurs PIK
– podsumowanieW ramach Wielkiej Loterii i Wielkiego Konkursu PIK odbyło się 5 losowań nagród dodatkowych w dwumiesięcznych odstępach. Ich harmonogram wraz z listą zwycięzców przedstawia się następująco: I losowanie – 21.09.2021 – Partnerzy firmy B&B x2, Pol-Plus, Promogaz-Kpis i Wilga. II losowanie – 23.11.2021 – Partnerzy firmy Aka, Amco i Heating x3. III losowanie – 20.01.2022 – Partnerzy firmy Heating x2, Miedzik x2 i Promogaz Kpis. IV losowanie – 22.03.2022 – Partnerzy firmy Heating, Pol-Plus i Wilga x3. V losowanie – 24.05.2022 – Partnerzy firmy Heating x3, Promogaz-Kpis i Wamar. W każdym z losowań nagrodę stanowiły laptopy ACER Aspire 3 oraz telefony iPhone SE 64GB. 

Warunkiem ich odbioru było uregulowanie wszystkich wymaganych na dzień losowania zobowiązań wobec hurtowni, w której Partner brał udział w programie PIK, w terminie 5 dni. Dodatkowo Partner nie mógł być pracownikiem hurtowni czy być z nią powiązany kapitałowo. W przeciwnym razie przewidziane było przejście nagrody na laureata rezerwowego. 

W ramach Wielkiego Konkursu PIK 25 Partnerów z największą liczbą uzyskanych punktów PIK wzięło udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy na Torze Łódź, która odbyła się 29.07.2022 roku. Uczestnicy tego szkolenia mogli przećwiczyć techniki skrętu kierownicą, hamowanie awaryjne na wprost, hamowanie równoległe oraz z jednoczesnym ominięciem przeszkody, a także poznać główny elementy jazdy defensywnej, tj. utrzymywania właściwego odstępu pomiędzy samochodami w czasie jazdy. Wszyscy zostali również przeszkoleni z jazdy po śliskim zakręcie oraz mieli możliwość zapoznania się ze zjawiskiem poślizgu bocznego podsterownego i nadsterownego, w szczególności przy awaryjnym hamowaniu na śliskim zakręcie. Była również okazja do przejechania się samochodem dostawczym Ford Transit oraz sportowym Mustangiem! W tym dniu i miejscu, po zakończonym szkoleniu z bezpiecznej jazdy, odbyło się także losowanie finałowe Wielkiej Loterii PIK. W losowaniu wzięło udział 5362 losów. Nagrodę główną, czyli samochód dostawczy Ford Transit Connect o wartości ok. 100 tys. zł, wygrał Partner hurtowni Eko-Instal. 

Jak przebiegało losowanie?

Duży los złożony był z 9 cyfr. Druga, czwarta, szósta i ósma były cyframi kontrolnymi tworzącymi liczbę nadawaną w kolejności przyznawania losu (to one brały udział w losowaniu). Cyfra pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta generowane były przez system losowo. Dla przykładu: 308070216 – cyfry pogrubione stanowią ciąg cyfr kontrolnych biorący udział w losowaniu finałowym: 0001. Podczas losowania finałowego losowane były cyfry kontrolne z czterech mis, które odpowiadały kolejnym cyfrom kontrolnym z liczby z przedziału od 0001 do 5362. Z każdego naczynia losowana była jedna cyfra w zakresie 0–9 lub innym, odpowiadającym ilości wydanych dużych losów. W przypadku 5362 losów z pierwszej misy losowane były cyfry od 0 do 5. Jeśli wypadłaby kula z cyfrą od 0 do 4, w naczyniu drugim, trzecim i czwartym znalazłyby się cyfry w zakresie 0–9. Jeżeli natomiast wylosowana zostałaby kula z cyfrą 5, to w misie drugiej znajdowałyby się cyfry w zakresie 0–3. Analogiczna sytuacja miałaby miejsce w odniesieniu do pozostałych mis. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a w szczególności Parterowi hurtowni Eko-Instal, który wygrał samochód dostawczy Ford Transit Connect oraz znalazł się w gronie 25 Partnerów z największą liczbą zgromadzonych punktów PIK. Zachęcamy również do obejrzenia relacji filmowej z Akademii Bezpiecznej Jazdy oraz losowania finałowego, która dostępna jest na stronie www.ik.pl w zakładce Baza Wiedzy / W obiektywie! 

Sylwia Wilczyńska
Rafał Hołtra
www.ik.pl/pik
www.partner.ik.pl

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: