Najniższy w swojej klasie – stelaż TECEprofil o wysokości montażowej 750 mm

Woda i kanalizacja - Najniższy w swojej klasie – stelaż TECEprofil o wysokości montażowej 750 mmTrendy to nie tylko inspirujące palety barw, materiały, wzory czy określone formy. To także propozycja oraz obietnica niespotykanej dotąd funkcjonalności i komfortu użytkowania. Nowa sytuacja aranżacyjna stanowi z kolei wyzwanie dla projektanta i wykonawcy, wymagające zastosowania przemyślanych i dedykowanych rozwiązań. Odpowiedzią na nie jest nowy stelaż marki TECE o wysokości montażowej zaledwie 750 mm!

Na odpowiednim poziomie

W ostatnim czasie możemy zaobserwować trend, który śmiało wkracza do nowoczesnych łazienek. Polega on na tworzeniu ciągu zabudowy i montażu umywalki oraz modułu WC na jednym poziomie. Tym sposobem elementy wyposażenia, tj. umywalka i przycisk spłukujący, znajdują się na tej samej wysokości, przestają funkcjonować w oddzielnych strefach, a sama aranżacja staje się uporządkowana i spójna. Taka sytuacja montażowa wymaga jednak zastosowania dedykowanych rozwiązań, bowiem tradycyjny moduł WC często okazuje się za wysoki. Odpowiedzią marki TECE jest stelaż o wysokości wynoszącej zaledwie 750 mm, dzięki czemu sprawdzi się w łazience o niestandardowym układzie czy wymiarach – także w niewielkiej, na poddaszu pod skosami lub oknem. 

Błyskawiczny montaż

TECEprofil składa się z samonośnej, malowanej proszkowo ramy oraz specjalnie zaprojektowanej spłuczki, z cichym zaworem napełniającym, o pojemności 8 l – z możliwością regulacji ilości spłukiwanej wody. Spłuczka jest fabrycznie zmontowana i zaplombowana, co stanowi zabezpieczenie i gwarancję kompletności oraz sprawnego funkcjonowania. Jest także kompatybilna z adapterami szybkiego montażu i może być zestawiana z przyciskami uruchamianymi manualnie. Stelaż wyposażony jest w system easy-fit, który pozwala zaoszczędzić nawet 60% czasu podczas instalacji przycisków, dzięki temu proces przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od góry. 

TECEprofil o wysokości montażowej 750 mm oferuje pełną funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługuje tunel instalacyjny z funkcją "zip", która umożliwia łatwe skrócenie go bez użycia ostrych narzędzi i bez konieczności przycinania. Stelaż może być montowany na kształtownikach stalowych TECEprofil, w ścianach z profili metalowych lub drewnianych oraz jako ścianka przednia lub moduł narożnikowy. 

Woda i kanalizacja - Najniższy w swojej klasie – stelaż TECEprofil o wysokości montażowej 750 mm

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: