30-lecie marki Purmo w Polsce

Aktualności - 30-lecie marki Purmo w PolsceTargi branżowe Instalacje 2022, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, były w tym roku wyjątkowym wydarzeniem dla firmy Purmo. Z jednej strony była to długo oczekiwana okazja do spotkania się z kontrahentami, dystrybutorami, projektantami, instalatorami i dziennikarzami, a z drugiej – okazja do wspólnego świętowania 30-lecia obecności marki na polskim rynku. Innowacyjne nowości, wyjątkowy design stoiska oraz szereg atrakcji przygotowanych specjalnie dla odwiedzających spowodowały, że jubileusz był wyjątkowo udany.

W towarzystwie klientów, kontrahentów i pracowników uczczono w tym roku trzydziestą rocznicę obecności marki Purmo na polskim rynku. Była to wyjątkowa okazja do osobistych spotkań po długim okresie przerwy spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią. Partnerzy docenili rocznicę, stoisko firmy Purmo cieszyło się ogromną popularnością podczas targów Instalacje 2022. Specjalnie na tę okazję przygotowano nowe, innowacyjne produkty, które miały swoją premierę właśnie w trakcie imprezy. Jedną z najważniejszych nowości zaprezentowanych w trakcie targów był klimakonwekor Vido S2 – produkt, który efektywnie można stosować zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia – o wielu możliwościach montażu na ścianie, podtynkowej oraz podsufitowej. Kolejne nowości to wersja pozioma dobrze znanego na rynku grzejnika Tinos Vertical, czyli Tinos H – grzejnik dekoracyjny ze zintegrowaną płytą czołową z osłonami bocznymi i unikalny oraz uniwersalny grzejnik stalowy Purmo Flex z podłączeniem środkowym, z możliwością przełożenia głowicy termostatycznej z jednej strony na drugą, zapewniający prostotę montażu i łatwość dopasowania do każdego wnętrza. W tym roku w czerwcu na rynku pojawią się także nowe dekoracyjne grzejniki łazienkowe Purmo Figuresse, które są odpowiedzią na potrzeby klientów na niebanalny design, nowoczesne wzornictwo i komfort użytkowania.

Aktualności - 30-lecie marki Purmo w PolsceW trakcie targów Instalacje 2022 klienci mieli okazję uzyskać informacje o każdym p rodukcie oraz otrzymać fachowe porady przedstawicieli działów handlowych i technicznych. Była także możliwość obejrzenia multimedialnych prezentacji nowości. Nie zapomniano o artystycznej oprawie wydarzenia. Przygotowano specjalne atrakcje, które regularnie odbywały się na stoisku firmowym Purmo – występy tancerek czy pokazy jednego z czołowych polskich iluzjonistów. Na gości czekał również kawałek urodzinowego tortu i lampka wina, a dodatkowo klienci otrzymali limitowane, specjalnie na tę okazję przygotowane gadżety z okazji 30-lecia. Drugiego dnia trwania targów Instalacje 2022 dla partnerów handlowych oraz dziennikarzy branżowych odbyła się konferencja prasowa, na której podsumowane zostały dotychczasowe działania oraz przedstawione nowe rozwiązania i plany firmy Purmo. 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: