Targi WOD-KAN 2022

 - Targi WOD-KAN 2022W dniach od 10 do 12 maja odbyły się w Bydgoszczy XXVIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD- -KAN 2022. Impreza odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Branża z dużym zadowoleniem przyjęła wznowienie tego bardzo ważnego wydarzenia targowego.

Spotkanie zorganizowana przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie" zgromadziło ponad 100 wystawców, i to nie tylko krajowych. Odwiedzających imprezę było zaś kilka tysięcy. WOD-KAN to najlepsza okazja do osobistych spotkań ze specjalistami. Można tu zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i technologiami, a także wymienić poglądy na temat aktualnych trendów rynkowych. Bydgoska ekspozycja wystawiennicza systematycznie umacnia swoją pozycję lidera targowego w Europie środkowo-wschodniej. Targi gromadzą całe spektrum fachowców branży wodno-ściekowej. Są to prezesi przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, służby techniczne, projektanci, instalatorzy, eksploatatorzy, inżynierowie, przedstawiciele samorządów. 

Pierwszego dniu uhonorowano zwycięzców konkursu GRAND PRIX. 

Nagrodę za najlepszy produkt w kategorii wyrób otrzymali:

-TERMA Sp. z o.o. za urządzenie oraz technologię do wykonywania precyzyjnych kanalizacji grawitacyjnych w branży WOD-KAN,

-Saint-Gobain PAM za rurę BLUTOP® (system rur z żeliwa sferoidalnego, który jest w pełni kompatybilny z sieciami z PE i PCV), 

-Xylem Water Solutions Sp. z o.o. za pompę Flygt Concertor. 

Nagrodę za najlepszy produkt w kategorii technologia otrzymała Firma METERING Anna Moder za produkt LibraRS służący zdalnemu odczytowi wodomierzy. 

Nagrodę za najciekawszą ekspozycję targową otrzymali: Amiblu Poland Sp. z o.o., UNISOFT Sp. z o.o. oraz Norson Sp. z o.o. Sp.k. 

Uczestnicy WOD-KAN-u mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawno-ekonomicznych świadczonych przez ekspertów oraz brać udział w szeregu konferencji, takich jak na przykład: " Strefa Nowych Technologii", "Ukraińska branża wod-kan w czasie wojny" czy też "Fińskie Forum Wodne – Inteligentne i zrównoważone rozwiązania dla sektora wodnego z Finlandii". 

Tradycyjnie już tegoroczne Targi okazały się dużym sukcesem organizacyjnym. Można powiedzieć, że to jedno z największych wydarzeń tej branży w Europie. W ciągu ostatnich lat systematycznie wzrasta jego ranga oraz prestiż, czego niekwestionowanym dowodem jest coraz większa liczba wystawców, prezentowanych produktów oraz udoskonaleń i innowacji. Prawdziwa platforma wielowymiarowej informacji o branży wodno- kanalizacyjnej. 

Wystawa jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń, p oglądów, ź ródłem w iedzy i p ozyskania n owych znajomości. 

 - Targi WOD-KAN 2022

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: