Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm instalacyjnych, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, od maja 2020 r. Instal-Konsorcjum prowadzi Akademię dla Profesjonalistów. Jest to cykl szkoleń online z zakresu oferty Instal- Konsorcjum i aspektów montażowych.

Webinaria te transmitowane są na żywo poprzez serwis YouTube na kanale Instal-Konsorcjum. Podczas szkoleń jest możliwość zadawania pytań w formie czatu, a po ich zakończeniu można je odtworzyć ponownie. Za udział w tych webinariach uczestnicy otrzymują atrakcyjne upominki, a także inne świadczenia uprawniające do rabatu lub punktów w programie PIK. 

O terminach webinariów informujemy wszystkich Partnerów IK poprzez newsletter. Jeżeli nie biorą Państwo udziału w programie Partner IK, zachęcamy do zarejestrowania się na stronie www.partner.ik.pl. Wszystkie dotychczasowe webinaria są również dostępne na wortalu hurtownieinstalacyjne.pl/szkolenia. Zachęcamy do udziału w Akademii IK dla Profesjonalistów. 

Aktualności - Akademia Instal-Konsorcjum dla Profesjonalistów

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: