Nowości Taconova na targach ISH 2019: w centrum uwagi nowe, wysokowydajne pompy obiegowe

Taconova, renomowany dostawca innowacyjnych i prostych w montażu rozwiązań w zakresie techniki grzewczej i instalacyjnej, zaprezentuje we Frankfurcie szereg nowości w różnych kategoriach produktowych. Kompletna ekspozycja firmy zlokalizowana będzie w hali 9.0, stoisko D58. Goście zobaczą tam nie tylko dopracowane rozwiązania w obszarze armatury, ogrzewania powierzchniowego i techniki systemowej, lecz również wysokowydajne pompy, czyli najnowszy segment w asortymencie Taconova.

 - Nowości Taconova na targach ISH 2019: w centrum uwagi nowe, wysokowydajne pompy obiegoweOgrzewanie podłogowe, równoważenie hydrauliczne czy transferowe węzły mieszkaniowe – w każdym z tych obszarów firma Taconova pokaże na targach innowacyjne premiery produktowe. W centrum zainteresowania jest jednak w tym roku nowa gama pomp obiegowych. Dotychczasowy asortyment pomp prezentowany będzie pod nową nazwą i w atrakcyjnym opakowaniu, ale goście zobaczą także zupełnie nowe modele TacoFlow2 Adapt o inteligentnych funkcjach i ciekawych właściwościach.

Taconova posiada w swej ofercie optymalne rozwiązania dla każdego typu systemów, począwszy od klasycznego ogrzewania poprzez termikę solarną aż po cyrkulację ciepłej wody użytkowej. Pompy odznaczają się przy tym wysokim standardem technicznym i bardzo wysoką efektywnością. Odwiedzający targi zobaczą na naszym stoisku również nowe, przyszłościowe rozwiązania w zakresie równoważenie hydraulicznego i centralnego podgrzewu wody pitnej na zasadzie przepływowej, nadające się do stosowania we wszystkich rodzajach budynków – od domów jednorodzinnych po biurowce, czy hotele. W obszarze techniki rozdzielania Taconova prezentuje rozdzielacz obiegów grzewczych TacoSys Pro, spełniający najwyższe standardy techniczne i gwarantujący zdecydowanie wyższy komfort, dzięki dwóm innowacyjnym komponentom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów i osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami do zapoznania się „na żywo“ z nowościami targowymi na naszym stoisku. Przedstawiciele firmy Taconova chętnie udzielą Państwu więcej informacji o produktach i rozwiązaniach.

 
Taconova

Taconova Group AG z siedzibą w Zurychu (Szwajcaria), jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań hydraulicznych do zastosowań grzewczych, sanitarnych i solarno-energetycznych w budynkach  mieszkalnych i przemysłowych. Dzięki niemal 60-letniemu doświadczeniu w projektowaniu inteligentnych technologii firma może zaoferować wysoce efektywne produkty, przystosowane do indywidualnych potrzeb oraz najwyższy poziom serwisu klienta. Kluczowe kompetencje marki obejmują równoważenie hydrauliczne, armaturę, systemy ogrzewania podłogowego, technikę systemową oraz pompy. Najważniejsze rynki dla firmy Taconova to Szwajcaria, Niemcy, Austria, Włochy i Polska.
Taconova jest spółką-córką międzynarodowej grupy Taco Family of Companies z siedzibą w Cranston, Rhode Island, USA, rodzinnego przedsiębiorstwa, prowadzonego obecnie przez trzecie pokolenie.

 

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: