I EDYCJA TARGÓW RE-energy

W dniach 11–13 października 2018 r. Warszawa była miejscem spotkania branży OZE. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy zgromadziły w Warszawskim Centrum EXPO XXI wystawców, odwiedzających i uczestników konferencji z Polski i zagranicy.

Targi zaprezentowały potencjał energii odnawialnej i możliwości jej rozwoju w Polsce jak i poza granicami kraju. Ułatwiły zagranicznym firmom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych na polskim rynku. Dodatkowo, dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących, Targi Re-energy stały się cennym źródłem specjalistycznej wiedzy i umożliwiły podjęcie dyskusji na istotne dla branży tematy. 

Aktualności - I EDYCJA TARGÓW RE-energy
 

W trakcie imprezy odbył się między innymi III Kongres Magazynowania Energii w Polsce oraz VII Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce. 

Dobrą okazją do tworzenia sieci kontaktów biznesowych była możliwość wzięcia udziału w "Spotkaniach kooperacyjnych", zaplanowanych pierwszego i drugiego dnia targów. W spotkaniach wzięli udział przedsiębiorcy poszukujący fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. "Spotkania kooperacyjne" w s zybki i ł atwy s posób połączyły strony, które siebie szukały, umożliwiając nawiązanie cennych kontaktów.

 
 
<< powrót

 
   

 

Najnowszy numer

picture Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: