baner baner baner

        Kwartalnik INSTALACJE – fachowe pismo dla instalatorów, inwestorów, wykonawców i przedsiębiorców, a także wszystkich zainteresowanych – będące źródłem informacji i wiedzy z zakresu szeroko rozumianej techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjno - wentylacyjnej.
         Na swych stronach prezentuje nowości z rynku instalacji znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym i będących elementami technicznego wyposażenia obiektów.
Magazyn kolportowany jest do przedsiębiorstw branży instalacyjnej, biur projektowych, wybranych spół-dzielni mieszkaniowych i hurtowni materiałów budowlanych. Dociera także do bardzo atrakcyjnej grupy odbiorców biznesowych, jakimi są menadżerowie podejmujący decyzje w średnich i dużych firmach.
 
Tytuł ukazuje się nieprzerwanie od 23 lat.
W roku 2013 nowym właścicielem INSTALACJI zostało wydawnictwo Bud-Press, co zainicjowało podjęcie sze- regu nowych działań wzmacniających
pozycję rynkową czasopisma.
 
Pismo chce być przewodnikiem przy podejmowaniu przez Czytelników decyzji o zakupie materiałów instalacyjnych, stąd też zorientowane jest na promowanie na swoich łamach najnowszych technologii i rozwiązań produktowych.
 
Zachęcamy do współpracy w redagowaniu magazynu oraz zapraszamy na łamy reklamowe.
 
 
                                        REDAKCJA

 

Najnowszy numer

picture

Nasz najnowszy numer kwartalnika Instalacje. Znajdziesz tutaj spis treści oraz wybrane artykuły do przejrzenia w wersji online. Sprawdź sam czy zainteresuje Cię ten numer.
 

Więcej...

Archiwum

picture

Przegapiłeś któryś z naszych numerów? Nic straconego. Prowadzimy archiwum swoich publikacji. Możesz sprawdzić co w jakim numerze się znajdowało by później zamówić numer archiwalny.

Więcej...

Aktualności

picture

Najnowsze aktualności ze świata instalacyjnego. Różne nowinki technologiczne, opisy nowych technologii, ich wady i zalety, promocja nowych firm.


 
  Więcej...

Czytelnia

picture

Dział dla instalatorów i pasjonatów. Przygotuj kawkę, ciastko i zgłębiaj wiedzę na temat energii odnawialnej, różnych technologii, wody i kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji oraz wielu innych.

Więcej...

Wydawnictwo Bud-Press

picture
Nasi partnerzy: